inotip Alıc‪ı‬ 17+

Albasoft Bilişim Teknolojileri

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

inotip Alıcı Platformu, alıcılar için yenilikçi çözümler sunuyor. Temel olarak işlemlerin hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini hedefleyen platform, bunun yanı sıra alıcılar için pek çok çözüme de sahip. Dijital satın alma (e-ihale) sayesinde alıcılar, satın alma işlemlerini dijitalleştirebiliyor.

inotip’in alıcılar için çözümlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Proje oluşturup, fiyat araştırması veya satın alma işlemlerinizi sektörde hizmet veren tedarikçilere anında iletebilir ve gelen teklifleri hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

Sahadan gelen talepleri inceleyip, satın almaya dönüştürebilir, ekipleriniz içerisindeki koordinasyonu sorunsuzca sağlayabilirsiniz.

Proje yönetimi altında bütçe, proje, yüklenici ve personel takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Eski verilerinize istediğiniz zaman, karışıklığa neden olmayacak şekilde anında ulaşabilirsiniz.

Günlük olarak yaptığınız işlemleri raporlama alanında yöneticilerinize bildirebilir ve kendiniz için kayıt altına alabilirsiniz.

Sistem içinde tanımladığınız tüm kullanıcılarınıza yetkileri dahilindeki alanlarda erişim izni verebilir, projeye göre atama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkan inotip, CRM ve ERP gibi alternatif yazılımlara nazaran birçok sistemi bir arada barındırması, istediğiniz her an ister telefonunuzdan isterseniz de tablet veya bilgisayarınızdan erişebilme imkanıyla firmalara iş takibinin kolaylığını sunuyor.

Projelerinizi tek bir noktadan yönetebilir, yeni tedarikçilere zahmetsizce ulaşabilir ve daha satın alma aşamasındayken kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yönetiminizi şeffaflaştırabilir, işlemlerinizin kontrolünü artırabilirsiniz. Bütün bu özellikler, inotip ile sizlere tek platform üzerinden sunulmaktadır. Tamamen bulut tabanlı olan inotip Alıcı Platformu’nun bakım, onarım ve güncelleme gibi ek maliyetleri bulunmamaktadır.

App Privacy

The developer, Albasoft Bilişim Teknolojileri, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Productivity
Business