InternetowyKantor.pl 4+

Currency One SA

Designed for iPad

    • 4.8 • 40 Ratings
    • Free

Description

Ta aplikacja to znacznie więcej niż tylko kantor. To świat wymiany walut w Twoim telefonie. Internetowy kantor umożliwia dostęp do kursów walut online, bezpiecznej wymiany 24/7 i alertów walutowych. Pobierz najnowszą wersję bezpłatnej aplikacji InternetowyKantor.pl i zyskaj szybki dostęp do swojego konta. W aplikacji masz dostęp do wszystkich funkcjonalności Panelu Klienta.

Co zyskasz, dzięki aplikacji InternetowyKantor.pl?

Wymiana walut
Zlecaj nowe wymiany i zatwierdzaj otwarte transakcje gdziekolwiek jesteś. Transakcje możesz zlecić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To bardzo proste – sprawdzasz kurs, składasz zlecenie wymiany walut, wysyłasz do nas środki przeznaczone na wymianę, a my odsyłamy walutę na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. W aplikacji możesz również zatwierdzić wcześniej uruchomione transakcje.

Kursy walut
Sprawdzaj aktualne notowania EUR, USD, CHF, GBP i 16 innych walut bez konieczności logowania. Kursy walut aktualizowane są co 10 sekund, dzięki czemu masz dostęp do zawsze aktualnych danych. W aplikacji InternetowyKantor.pl masz również możliwość szybkiego widoku kursu wybranych przez Ciebie walut.

Przelewy zagraniczne
Wymieniaj i wysyłaj walutę. Możesz wykonać przelewy zagraniczne bezpośrednio na własne konto zagraniczne lub na rachunek należący do innej osoby, firmy lub instytucji. Za pośrednictwem InternetowyKantor.pl możesz szybko wykonywać przelewy w euro, dolarze, funcie i franku, a także 15 innych walutach, które mamy w ofercie, z wyłączeniem rubli rosyjskich (RUB), aż do 45 krajów. Możesz także wykonać przelew z konta zagranicznego na polskie np. jeśli pracujesz za granicą i chcesz wymienić zarobioną kwotę na polskie złote.

Kalkulator
Przeliczaj szybko walutę przed wymianą wg aktualnych kursów. Kalkulator walut pozwoli Ci upewnić się, ile zapłacisz za kupno lub sprzedaż danej waluty.

Wykresy walut
Sprawdzaj i analizuj przejrzyste wykresy walut dla 6 zakresów czasowych. Możesz sprawdzić notowania walut nawet sprzed 5 lat. Dzięki temu zyskujesz przejrzystą historię kursów. Możesz również skorzystać z szybkiego podglądu wykresu bezpośrednio podczas składania zlecenia wymiany.

Planer Kredytowy
Opłacaj wygodniej comiesięczne zobowiązania w walucie obcej. Możesz skonfigurować zlecenie stałe zakupu waluty z transferem na dowolny, zapisany na profilu rachunek bankowy. Jest to wygodne rozwiązanie dla kredytobiorców lub opłacających subskrypcje w EUR, CHF, GBP lub USD. Dodatkowo, jeśli w swoim banku ustawisz stałe zlecenie na przelew środków do InternetowyKantor.pl, cała transakcja odbywa się automatycznie, bez konieczności logowania się do serwisu. Dzięki temu oszczędzasz czas. I pieniądze.

Alerty walutowe
Ustaw powiadomienie o preferowanym przez Ciebie kursie. Otrzymasz bezpłatne powiadomienie SMS lub e-mail w momencie, kiedy waluta osiągnie pożądany kurs. Możesz ustawić aż 10 alertów dla jednej waluty. Dzięki temu możesz błyskawicznie dokonać transakcji wymiany, po kursie, który Cię interesuje.

Widget
Dodaj widget do swojego pulpitu i obserwuj kurs wybranej waluty bez uruchamiania aplikacji. Możesz skorzystać z opcji widgetu tylko z ceną kupna i/lub sprzedaży wybranej waluty. Masz wówczas podgląd do kursu waluty aktualizowanego co 10 sekund bezpośrednio na ekranie swojego smartfona.

Rejestracja
Bądź jednym z kilkuset tysięcy zadowolonych użytkowników i załóż konto jeszcze dzisiaj – zajmie Ci to kilka minut. Dzięki temu możesz korzystać z szybkiej i w pełni bezpiecznej wymiany walut.

Bezpieczne logowanie
Ustaw swój PIN, żeby logować się do aplikacji szybko i bezpiecznie. Możesz użyć też biometrii - czytnika linii papilarnych lub rozpoznawania twarzy.

Podgląd transakcji
Sprawdzaj aktualny status transakcji, które czekają na auto-zatwierdzenie.

Przegląd historii transakcji
Korzystaj z wygodnego podglądu całej historii transakcji na swoim koncie.

What’s New

Version 2.0.334

Nowa wersja aplikacji mobilnej oferuje pełną funkcjonalność Panelu Klienta, dostępną do tej pory tylko w przeglądarce internetowej.

Nowy odświeżony i bardziej intuicyjny wygląd, 4-cyfrowy PIN, alerty walutowe oraz widgety, dające Ci możliwość wyświetlania wybranych walut bez logowania i aplikacja na Apple Watch, to tylko kilka z wprowadzonych zmian!

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
40 Ratings

40 Ratings

TomaszB! ,

Bardzo przydatna aplikacja

Latwe i sprawdzone narzedzie do wymiany walut, korzystam od kilku miesiecy, polecam w 10O%

Marcind75 ,

Perfekcja jestem bardzo zadowolony

Dziękuje

Malgos1603 ,

Niezawodny

Korzystam z usług kantora internetowego od wielu lat. Nigdy nie miałam najmniejszych problemów. Polecam z czystym sumieniem. Życzę wszystkiego najlepszego i przy okazji dziękuję za wiele lat udanej jak dla mnie współpracy. Pozdrawiam.

App Privacy

The developer, Currency One SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance