iPhone Screenshots

Description

Ne qofte se deshironi te shikoni tv IPTV eshte menyra app i duhur

What’s New

Version 3.7

bug fixed

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
109 Ratings

109 Ratings

ggoni24 ,

shtimi i kanaleve

jeni shum aplikacion i mire dhe ju uroj vetem suksese por ju lutem ne platformen tuaj shtoni edhe programin exp shkenx exp natyre dhe exp histori nga digitalb. FALEMINDERIT

kidjej ,

Great app

Excellent app. Very stable.

Kajo???? ,

Shpresojm te vazhdoje free.

The best Albanian tv app

Information

Seller
Agon Gashi
Size
11.5 MB
Category
Photo & Video
Compatibility

Requires iOS 8.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© IPTV Shqip
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like