Screenshots

Description

İSG Sınavı Mobil Uygulaması: İş güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavına hazırlanan kişiler için geliştirilmiş bir uygulamadır.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması sayesinde İSG Sınavına hazırlanmak artık çok kolay. Sizler için özel yazılım ekibimizle geliştirdiğimiz mobil uygulamamız sayesinde soruları her yerden çözebilecek ve gelişiminizi takip edebileceksiniz.

İSG Sınavı hakkında merak edilen bir çok soru bulunmakta. Bu sorulardan bazıları İSG Sınavı Nedir? İSG Sınavı Ne Zaman? İSG Sınav Konuları Nelerdir? İş Güvenliği Sınavı Kaç Dakika? İSG Deneme Sınavı Kaç Soru? İSG Sınavına Nasıl Çalışılır? gibi.

İSG Sınavı Uygulamamızda bu soruların bir çoğuna cevap bulabilirsin. Nasıl mı?

İSG Sınavı uygulaması içerisinde “KONU KONU ÇÖZ” kısmında İSG Sınav Konuları hakkında binlerce sorudan oluşan testleri çözebileceksin. İSG Sınavı Konu Dağılımı içerisinde geliştirdiğimiz testleri rahatlıkla çözdükten sonra doğru ve yanlışlarını da görebileceksin.

İSG Sınavı Uygulaması içerisinde bulunan “DENEME ÇÖZ” kısmında ise İSG Sınavı Formatına Uygun olarak hazırlanmış İSG deneme sınavlarını çözebilecek ve kendi gelişimini takip edebileceksin.

İSG Sınavı Uygulaması İçerisinde Gelişimini Nasıl İzleyeceksin?

Oluşturduğumuz “İSTATİSTİK” sayfasında Çözülen Soru sayısı, Doğru ve Yanlış Cevap Sayısı, Genel Başarı Oranını görebileceksin.

Peki Diğer İSG ile alakalı soruların cevaplarını nereden bulacağız?

İSG Sınavı Uygulaması ANA SAYFA da bulunan “POPÜLER BLOGLAR” kısmında yukarıda sormuş olduğumuz tüm soruların cevaplarını bulabileceksin.

İSG Sınavı Uygulamasının daha da gelişmesini istiyorsan:

Uygulamayı İndir
Soruları Çöz
Ve Yorumlarını bize gönder.

Kullanım koşulları: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

What’s New

Version 1.1.7

Bazı görsel güncellemeler.

App Privacy

The developer, KARIYER ENSTITUSU DANISMANLIK ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education