iPhone Screenshots

Description

ItsMee, her zaman her yerde yanınızda olan akıllı, dinamik ve sürdürülebilir bir network asistanıdır. İletişim bilgileriniz gelişmiş şifreleme teknikleriyle şifrelenerek güvenli bir biçimde bulutta saklanarak kontaklarınızı güncellenebilir kılar. Dijital kartvizitlerinizi QR kod teknolojisi yardımıyla başkalarıyla paylaşıp network’ünüzü genişletebilirsiniz. Kişilerinizle her zaman iletişimde kalmanın keyfini çıkarırsınız.

Etkinlikler:

ItsMee, etkinliklerde de yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir asistanınız olarak, etkinlik içi network edinmenizi sağlar. Ayrıca etkinlik detayları, etkinlik akışı, etkinlik lokasyonu gibi bir çok veri bir tık kadar uzağınızdadır.

* Etkinlik alanına giderken favori navigasyon uygulamanızı seçin ve yola koyulun!
* Etkinlik akışını canlı görüntüleyin ve anlık bildirimler ile hiçbir oturumu kaçırmayın.
* Diğer katılımcıları listeleyin, network edinin veya güncel network’ünüzden birilerini bulun.
* Geçmiş, güncel ve gelecek etkinliklerinizi görüntüleyin ve onları yönetin. Size özel kişiselleştirilmiş etkinlik önerilerimiz için ‘Gelecek Etkinlikler’i sık sık kontrol etmeyi unutmayın!

Akıllı Eşleştirme:

Geliştiricilerimizin son harikası ve kullanıcılarımızın %98’inin beğendiği* yeni özelliğimiz! Bulunduğunuz etkinlikte ‘Beni Eşleştir’e tıkladığınızda eşsiz algoritmamız sayesinde size uygun kişilerle eşleşirsiniz. Tanışmak için sadece iletişime geçin ve 360º Network deneyimi edinin.

Bu Dünya Hepimizin:

Ortalama büyüklükte bir şirket tarafından sadece kartvizit baskılarıyla yılda 375 ağaç katledilirken, ortalama büyülükteki bir etkinlik sırasında broşür gibi fiziksel baskılar sebebiyle 9.720 Litre oksijen yok edildiğini biliyor muydunuz? ItsMee, tüm bu fiziksel baskı materyallerinin önüne geçerek bu katliamlara bir son vermeyi amaçlıyor. Ortalama bir ItsMee kullanıcısı yılda 550 Litre’ye yakın oksijen tüketimini önler. Bizi arkadaşlarına tavsiye etmeyi unutma!

What’s New

Version 2.1.6

* Artık size en uygun etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz! ItsMee yeni versiyonunda etkinlikleri parmaklarınızın ucuna getiriyor.
* Akıllı Eşleştirme (Matchmaking) Beta sayesinde etkinliklerde en uygun kişilerle tanışabilirsiniz!
* Yeni rehber yönetimi özelliğimizle telefon rehberinizdeki kişileri gruplayabilir, gruplara toplu SMS gönderebilir ve gruplarınıza özel hatırlatıcılar oluşturabilirsiniz.
Geri bildirimleriniz çok önemli, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya iyileştirme öneriniz olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

gizemcaliskan ,

I already saved 30 liters of oxygen thanks to ItsMee!

This app is really fascinating! It helps you build networks via digital business cards. ItsMee encouraged me to meet new people and keep in touch with them. But what i most like about this app is that when you add a new contact you save almost 2 liters of oxygen per day! :) I recommend to everyone who is into networking!

Information

Seller
Taha Sonmez
Size
30.3 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like