Screenshots

Description

Navštivte 1. virtuální hospodu a pomozte restauracím přežít!

Myslíte, že po krizi, bude vše jak před ní a vy půjdete opět do své oblíbené hospůdky na rohu? Bohužel ne. Pokud svým oblíbeným hospůdkám na rohu teď nepomůžeme, po krizi už tam určitě nebudou. Proto přicházíme s projektem www.zachransvojihospodu.cz.

Díky aplikaci Já, číšník můžete objednávat jídlo a pití ze svých oblíbených hospod, užít si dobré občerstvení z bezpečí domova a potkat své přátele na videochatu

Jak aplikaci používat?
Stačí jednoduchá registrace a vyplnění platební karty která je důležitá pro bezpečné bezkontaktní platby.

Proč aplikaci používat?
Restaurace jsou nyní v těžké situaci a pokud jim nepomůžeme, spousta jich může zaniknout.

Co aplikace nabízí?
Můžete snadno objednávat občerstvení ze svých oblíbených restaurací. Stačí si vybrat z menu, zvolit čas a způsob doručení, zaplatit kartou a těšit se na dobré jídlo.
K doručení mohou restaurace použít vlastní rozvoz, roznos a osobní vyzvednutí. Platba probíhá přímo při vytvoření objednávky a zůstává uložena v depozitu, dokud není objednávka doručena. V případě nedoručení se vrací v plné výši.

Po přihlášení do aplikace vidíte i ostatní hosty, kteří virtuálně navštěvují stejný podnik a můžete s nimi komunikovat tak, jak jste zvyklí ze sociálních sítí. Můžete jim také poslat drink a sejít se u virtuálního stolu přes videohovor. Díky videohovorům se také setkáte se svým číšníkem, nahlédnete do kuchyně a na další místa, které váš podnik bude nabízet.

What’s New

Version 1.4

Úprava aplikace pro www.zachransvojihospodu.cz

App Privacy

The developer, EkoBIT, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like