iPhone Screenshots

Description

Zapraszamy do zwiedzania dwóch niesamowitych i klimatycznych miast - polskiego Jarosławia i słowackiego Svidnika, w których do dzisiejszych czasów poczuć można ducha historii. Mobilny przewodnik pozwala zajrzeć w najciekawsze miejsca i zgłębić tajemnice dawnych dziejów. Aplikacja Svidnik-Jarosław została zaprojektowana w sposób przejrzysty i czytelny dla użytkownika: już na samym początku przygody możemy wybrać, z którym miastem chcemy się bliżej poznać.

Turysta ma do dyspozycji bazę obiektów, wydarzeń, miejsc i tras, które ułatwiają zwiedzanie. Obiekty zostały podzielone na kategorie, znaleźć tu możemy nie tylko najciekawsze zabytki, obiekty sakralne czy militarne, ale też noclegi i punkty gastronomiczne. Wszystkie obiekty posiadają lokalizację GPS, dzięki czemu nawigowanie do nich nie stanowi problemu. Obszerne artykuły wprowadzają nas zaś w klimat miejsc i przedstawiają ich historię.

Po mieście Jarosławiu oprowadzą nas dwie postaci, które, podczas spceru po mieście, opowiedzą niekiedy mrożące krew w żyłach historie - z audioprzewodnikiem zwiedzanie staje się jeszcze ciekawsze! Aplikacja posiada także udogodnienie dla osób niedowidzących: najważniejsze w mieście zabytki posiadają audiodeskrypcję. Ciekawą opcją zwiedzania jest również quest, czyli wierszowane zagadki, quizzy oraz puzzle, które nie tylko dzieciom uprzyjemnią czas spędzony w mieście.

Do spacerów po obu miastach i ich okolicach zachęcają też trasy turystyczne, przebiegające w pobliżu ciekawych obiektów, godnych odwiedzenia.
Aplikacja Jarosław-Svidnik stworzona została w trzech językach: polskim, angielskim i słowackim.

Aby oszczędzić zużycie baterii wyłącz odtwarzanie audioprzewodnika i grę miejską przed zakończeniem korzystania z aplikacji.

Aplikacja w wersji testowej.

What’s New

Version 1.0.1

Drobne usprawnienia

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
40 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
© Amistad sp. z o.o
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like