Screenshots

Description

Jazda!Park dostarcza łodzianom rozrywki od ponad 14 lat.
Właśnie to dostarczanie rozrywki dla wszystkich było naszym celem od początku. Każdy bez względu na wiek znajdzie u nas coś dla siebie.
Przez lata staraliśmy się poszerzać naszą ofertę,poprzez obserwowanie trendów z całego świata. Część z naszych symulatorów gier to absolutna światowa czołówka,a system automatów wydających bilety okazał się idealnym rozwiązaniem dla naszych stałych klientów.
W naszej ofercie znajdą Państwo również kręgielnie (Silver Screen) oraz 25 stołów bilardowych rozmieszczonych w Manufakturze,Silver Screen i Port Łódź.
Bogaty wybór drinków oraz koktajli (również bezalkoholowych dla najmłodszych) umili Państwu czas w gronie znajomych i przyjaciół.
W naszych lokalach dostępny jest bezpłatny Wi-Fi,a na ekranach telewizorów zawsze pokazujemy aktualne wydarzenia sportowe.
Organizujemy również spotkania w gronie firmowym oraz bardzo popularne wśród najmłodszych urodziny na kręgielni.
Co weekend mamy przygotowane dla Was super promocje ważne w naszych lokalach. Wystarczy wpisać się do naszej listy w lokalach lub wysłać info na news@jazdapark.pl.
Do zobaczenia w Jazda!Park

What’s New

Version 1.8

We improved our app under-the-hood and improved the app performance once again. Also, we improved the look and feel of our app on the iPhone X.

Information

Seller
AppYourself GmbH
Size
25.4 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like