JP2 4+

Centrum Myśli Jana Pawła II

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Myśli Jana Pawła II to aplikacja zawierająca cytaty papieskie na każdy dzień.

Aplikacja codziennie wyświetli „Cytat Dnia”, który może stać się Twoim mottem lub impulsem do czynienia dobra. Możesz także stworzyć własną spersonalizowaną listę ulubionych cytatów oraz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Aplikacja powstała z okazji kanonizacji Jana Pawła II, a obecnie jej treść została zaktualizowana i przygotowana specjalnie na Światowe Dni Młodzieży. Uczestnicy dawnych spotkań młodych z Janem Pawłem II z okresu 26-letniego pontyfikatu będą mogli przypomnieć sobie fragmenty przemówień, które ukształtowały ich patrzenie na świat. Dzisiejsza młodzież, która nie pamięta już spotkań z Papieżem Polakiem, będzie mogła zainspirować się nauczaniem papieża, który był inicjatorem Światowych Dni Młodzieży.

W aplikacji znajdziesz również czytania mszalne na cały rok liturgiczny (dzięki uprzejmości Niedziela.pl i Wydawnictwa Pallotinum).

What’s New

Version 4.0

Bug fixes in Polish version.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

well done CMJP2! ,

awesome app!

highly recommended - inspirational quotes and life-giving texts.

App Privacy

The developer, Centrum Myśli Jana Pawła II, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking