Snímky obrazovky

Popis

Aplikace Just Ride byla původně vytvořena pro motorkáře a fanoušky motorek, ale své příznivce si jistě najde také mezi cyklisty nebo pěšími turisty. Díky této aplikaci budete moct aktivně vyhledávat zajímavé tipy na výlet ve svém okolí, ale také vám usnadní plánování výletů v místech, která neznáte.

Pokud vás tedy nebaví navštěvovat stále stejná výletní místa, díky naší aplikaci budete mít okamžitě na výběr z velké spousty nejrůznějších zajímavých tipů na výlet. Vždy tak budete mít jistý cíl své cesty.

Každý tip na výlet si také můžete jednoduše vložit do navigace stisknutím jediného tlačítka. Případně si můžete zobrazit všechny tipy v okruhu 25, 50 a 100 km od vaší aktuální pozice.

V případě zájmu si můžete zřídit svůj vlastní uživatelský účet (jednoduchou registrací, zadáním svého emailu a hesla) a po příhlášení si navíc můžete jednotlivé tipy na výlet označtovat jako "navštívená" / "nenavštívená", případě si je přidat mezi své "oblíbené" (např. že byste tam v budoucnu chtěli vyrazit na své motorce na výlet).

Současně máte také možnost přidávat vlastní tipy na výlet a podělit se tak s ostatními uživateli této aplikace o svá oblíbená místa.

Na aplikaci stále pracujeme a snažíme se ji vylepšovat. Do budoucna plánujeme např. zobrazování na mapě a spoustu dalších vychytávek ;-)

Novinky

Verze 1.9

- doplněn dialog (požadavek na udělení oprávnění při startu aplikace)

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář WDI system s.r.o. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit