Snímky obrazovky

Popis

Aplikace Just Ride byla původně vytvořena pro motorkáře a fanoušky motorek, ale své příznivce si jistě najde také mezi cyklisty nebo pěšími turisty. Díky této aplikaci budete moct aktivně vyhledávat zajímavé tipy na výlet ve svém okolí, ale také vám usnadní plánování výletů v místech, která neznáte.

Pokud vás tedy nebaví navštěvovat stále stejná výletní místa, díky naší aplikaci budete mít okamžitě na výběr z velké spousty nejrůznějších zajímavých tipů na výlet. Vždy tak budete mít jistý cíl své cesty.

Každý tip na výlet si také můžete jednoduše vložit do navigace stisknutím jediného tlačítka. Případně si můžete zobrazit všechny tipy v okruhu 25, 50 a 100 km od vaší aktuální pozice.

V případě zájmu si můžete zřídit svůj vlastní uživatelský účet (jednoduchou registrací, zadáním svého emailu a hesla) a po příhlášení si navíc můžete jednotlivé tipy na výlet označtovat jako "navštívená" / "nenavštívená", případě si je přidat mezi své "oblíbené" (např. že byste tam v budoucnu chtěli vyrazit na své motorce na výlet).

Současně máte také možnost přidávat vlastní tipy na výlet a podělit se tak s ostatními uživateli této aplikace o svá oblíbená místa.

Na aplikaci stále pracujeme a snažíme se ji vylepšovat. Do budoucna plánujeme např. zobrazování na mapě a spoustu dalších vychytávek ;-)

Novinky

Verze 1.9

- doplněn dialog (požadavek na udělení oprávnění při startu aplikace)

Informace

Prodejce
WDI system s.r.o.
Velikost
36.1 MB
Kategorie
Cestování
Kompatibilita

Je požadován iOS 8.0 nebo novější. Kompatibilní s iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1. generace), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2. generace), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPad Air, iPad Air Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12,9palcový iPad Pro, 12,9palcový iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, 9,7palcový iPad Pro, 9,7palcový iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPad (5. generace), iPad (5. generace) Wi‑Fi + Cellular, 12,9palcový iPad Pro (2. generace), 12,9palcový iPad Pro (2. generace) Wi‑Fi + Cellular, 10,5palcový iPad Pro, 10,5palcový iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPad (6. generace), iPad (6. generace) Wi‑Fi + Cellular, 11palcový iPad Pro, 11palcový iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, 12,9palcový iPad Pro (3. generace), 12,9palcový iPad Pro (3. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPad mini (5. generace), iPad mini (5. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (3. generace), iPad Air (3. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPad (7. generace), iPad (7. generace) Wi‑Fi + Cellular, 11palcový iPad Pro (2. generace), 11palcový iPad Pro (2. generace) Wi‑Fi + Cellular, 12,9palcový iPad Pro (4. generace), 12,9palcový iPad Pro (4. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (4. generace), iPad Air (4. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPad (8. generace), iPad (8. generace) Wi‑Fi + Cellular, iPod touch (6. generace) a iPod touch (7. generace).

Jazyky
Věk
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit