Screenshots

Description

KAMİL KOÇ MOBİL UYGULAMASI İLE HIZLI VE PRATİK OTOBÜS BİLETİ


Kamil Koç’un yenilenen kullanıcı dostu mobil bilet satış uygulaması sayesinde otobüs bileti satın alma işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen uygulamamızda otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon, kampanyalar, yolcum nerede, konumuma en yakın ve şehir rehberi fonksiyonları sayesinde yolculuk için gerekli olan tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yenilenen sadakat programımız Kamil Koç Bumerang’a üye olabilir, üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir ve avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz.


Kamil Koç Bumerang:

Yenilenen yolcu sadakat programımızla, Kamil Koç’tan alacağınız günlük maksimum 2 otobüs bileti için Bumerang hesabınızda BumPuanlar birikir.

Yolculuk sıklığına göre artan avantajlı statüler Kamil Koç Bumerang’da!: Kamil Koç ile yaptığınız seyahatlerin sıklığına göre Bumerang statülerinden (Bumerang, Gold) size uygun olana geçer, her üyeliğin kendine özel avantajlarından yararlanırsınız. Seyahat sıklığınız arttıkça Bumerang’da %5,Gold’da %10 puan kazanırsınız.
Biriktirdiğiniz puanlar 25 Bumpuana ulaştığında puan harcaması yapabilirsiniz.
Satın aldığınız bilet tutarı 25 TL’nin altındaysa ve toplam Bumpuan bakiyeniz bilet tutarının tamamını karşılıyor ise puanınızı harcayıp bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Biriktirilen Bumpuanlar ile otobüs bileti satın alabilir ya da anlaşmalı şirketlerimizden alışveriş yapabilirsiniz.

Gidiş-dönüş biletine ekstra puan Kamil Koç Bumerang’da!: Aynı gün içerisinde gidiş dönüş bileti alan bir Bumerang üyesi iseniz, tek yön bilet alanlara göre %4 daha fazla BumPuan kazanırsınız.

Ailece kazanmak sadece Kamil Koç Bumerang’da!: Aile üyeliği ile sevdiklerinizle ortak Bumerang hesabı oluşturarak her otobüs bileti alımlarında kazandığınız puanlarınızı aynı hesapta biriktirebilir ve harcayabilirsiniz.

Biriken puanlarla alışveriş keyfi Kamil Koç Bumerang’da!: Bumerang puanlar alışverişte de avantaj sağlıyor. Puanlarınızı anlaşmalı firmalarda kullanabilirsiniz.
Gidiş-Dönüş Otobüs Bileti: 
Yeni uygulamamız ile tek seferde gidiş-dönüş ve birden fazla otobüs bileti satın almak mümkün. Otobüs bileti ve rezervasyon işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanyalar:
Kamil Koç’un güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde indirimli otobüs bileti satın alabilir, Bumerang puanı kazanabilirsiniz. 

Yolcum Nerede:
Kamil Koç ile seyahat etmekte olan yolcunuzun nerede olduğunu anbean takip edebilirsiniz. 

Konumuma En Yakın:
Size en yakın Kamil Koç bilet satış noktasının adres ve iletişim bilgilerine ulaşarak şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Şehir Rehberi:
Otobüs bileti almadan önce şehirler hakkında bilgi almak isterseniz “Şehir Rehberi” bölümünde sefer noktalarımızdan faydalanabilirsiniz.


Kamil Koç’un güncellenen iPhone uygulaması sayesinde yolculuk için ihtiyacınız olan otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

What’s New

Version 2.6.2

İyileştirmeler yapıldı.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Koyublue19 ,

Worst

Stops at the opening

Dalnetfia ,

Guzel

Tebrikler cok hos ve şık olmuş. Kamil Koc Hava Yollarini bekliyoruz, yakisir Bursaya :)

Okan E ,

Becerebilen yolkart hesabına baksın

Yolkart girişi mümkün değil, numarayı giremiyorsunuz. Çalışan uygulama nasıl bozulurun güzel bir örneği

Information

Seller
Kamil Koc Otobusleri Anonim Sirketi
Size
6.6 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like