Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kahvesan Gıda Ltd firması yüksek kaliteli kahve üretimi, bireysel ve toptan satışı konusunda Istanbul Kavacık’ ta faaliyetlerini sürdürmektedir. 70’den fazla kahve porföyü ile sadece avrupada değil, dünyada da en üst sıralarda yer almaktadır. Konusunda uzmanlaşmış deneyimli çalışanları ile müşterilerine kusursuz deneyim sunmaktadır. Sürdürülebilir, ulaşılabilir, güvene ve paylaşıma dayalı ticaret felsefesi ile sektöründe fark yaratmıştır. Ürün anlamında işletmelere değil hedef müşterilerine ve işletmelerin karlılığını artırmaya odaklanmaktadır. Uygun ürünler veya işletmeye özel harmanlar tasarlayabilmenin ötesinde işletme zaafiyetlerine yönelik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Kahvesan Gıda Ltd dijital tarafta www.kahve.com ile perakendede; www.kahvesan.com ile toptanda müşterilerine hızlı ve güncel fiyatlarla ulaşmaktadır. Bu kanallarda yarattığı deneyim ile farklılaşmakta ve tedarik süreçlerini hızlandırmaktadır. Firmamız Türkiye’deki dijital girişim ve gelişmelerin yoğun yaşandığı bu dönemde çok önemli bir konu olan sipariş sonrası teslim sürecini yakından takip etmekte ve müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettirmektedir. Bu konudaki performansı sebebiyle tüm Türkiye’ de müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Toplam kalite anlayışımız sadece ürünlerimizin satılması değil, ürünün alımından bardaktaki sonuca kadar olan süreci kapsamaktadır.

Zincir ve A+ segmente hitap eden bazı mağazalarda da Moliendo Finest Coffee markamızın ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Öte yandan Kavacık’ da bulunan Kahve.com mağazamızda hem satılan ürünleri görebilir hem de kahve tadımı yapabilirsiniz. Detaylar ve randevu için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye’de kahve içen herkesin her manada kaliteli bir ürünü ve güvenilir tedarik sürecini hakettiğine inanıyoruz. Bu noktada da firma olarak üzerimize düşeni artırarak yapmaya devam edeceğiz.

Yenilikler

Sürüm 3

yeni tasarım güncellemesi

Oylar ve Yorumlar

5.0/5
2 Oy

2 Oy

Uygulama Gizliliği

Kahve.com adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz