iPhone Screenshots

Description

Güvenlik ve Ötesi…

Yaşam alanlarınızı koruma altına almak ve hayat standartlarınızı yükseltecek seçeneklerle içinizi hep rahat tutmak istiyorsanız, güvenlik sektöründe 66 yılın getirdiği tecrübeyle Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.’ nin size anlatacağı çok şey var.

Elektronik Alarm Sisteminiz, Kale Alarm şimdi size cep telefonunuz kadar yakın…

Kale Alarm abonesi olun ya da olmayın uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Kale Güvenlik Sistemleri abonesi olmasanız bile; 7 gün 24 saat hizmet veren “Canlı Destek” hattımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere özel menümüzden; Kale Alarm farklarını keşfedebilir, sistemimizin nasıl çalıştığı ve nelerden oluştuğunu öğrenebilir, kampanya ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kale Güvenlik Sistemleri abonesi iseniz; Panik alarmı ile “Soygun, Yangın ve Acil Sağlık“ gibi durumlarda, tek tuş yardımı ile Alarm Haber Alma merkezimizin sizinle irtibat kurmasını ve ilgili yardımı acil olarak ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Sinyallerinizi, Faturalarınızı görebilir ve takip edebilir , “Kameram” hizmetimiz ile yaşam alanlarınızdaki kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz. “Canlı Destek” hattımızdan 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Kale Alarm‘ın çok yakında hizmete sunacağı yeniliklerinden haberdar olmak için bizi takip edin.

What’s New

Version 2.1.1

Kale Alarm, Yenilenen Arayüzü , Akıllı Aydınlatma desteği , Alarm sistemi açık- kapalı durumunun kontrolü, Kale Kamera sistemleri ile entegrasyon gibi birçok yeni özellikleri ile karşınızda.

Ratings and Reviews

Gelen gideni aratir ,

Guncelleme gerekiyor

Çalışmıyor!!!

App Privacy

The developer, KALE GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like