iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Güvenlik ve Ötesi…

Yaşam alanlarınızı koruma altına almak ve hayat standartlarınızı yükseltecek seçeneklerle içinizi hep rahat tutmak istiyorsanız, güvenlik sektöründe 66 yılın getirdiği tecrübeyle Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.’ nin size anlatacağı çok şey var.

Elektronik Alarm Sisteminiz, Kale Alarm şimdi size cep telefonunuz kadar yakın…

Kale Alarm abonesi olun ya da olmayın uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Kale Güvenlik Sistemleri abonesi olmasanız bile; 7 gün 24 saat hizmet veren “Canlı Destek” hattımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere özel menümüzden; Kale Alarm farklarını keşfedebilir, sistemimizin nasıl çalıştığı ve nelerden oluştuğunu öğrenebilir, kampanya ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kale Güvenlik Sistemleri abonesi iseniz; Panik alarmı ile “Soygun, Yangın ve Acil Sağlık“ gibi durumlarda, tek tuş yardımı ile Alarm Haber Alma merkezimizin sizinle irtibat kurmasını ve ilgili yardımı acil olarak ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Sinyallerinizi, Faturalarınızı görebilir ve takip edebilir , “Kameram” hizmetimiz ile yaşam alanlarınızdaki kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz. “Canlı Destek” hattımızdan 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Kale Alarm‘ın çok yakında hizmete sunacağı yeniliklerinden haberdar olmak için bizi takip edin.

Yenilikler

Sürüm 2.1.1

Kale Alarm, Yenilenen Arayüzü , Akıllı Aydınlatma desteği , Alarm sistemi açık- kapalı durumunun kontrolü, Kale Kamera sistemleri ile entegrasyon gibi birçok yeni özellikleri ile karşınızda.

Oylar ve Yorumlar

Gelen gideni aratir ,

Guncelleme gerekiyor

Çalışmıyor!!!

Uygulama Gizliliği

KALE GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş. adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz