Ekran Görüntüleri

Açıklama

Güzel fotoğraflar daha iyi görünebileceklerini düşünüyor musun? Neden onları dekore etmeyi denemiyorsun? Instagram™ için Kamera Efektleri uygulamasından fotoğraf filtreleri kullan ve harika resimler inanılmaz görünsün! Bu uygulamadaki fotoğraf efektleri ile aile resimleri, selfies ve tüm diğer harika resimler gerçek başyapıtlara dönüştür. Bunlar kamera filtreleri, retro resimler, komik fotoğraflar ve çok daha fazlasını oluşturabilir.

◆ ÖZELLİKLERİ: ◆

▸ Canlı kamera filtreleri
▸ 40’ın üzerindeki kamera efektlerden birini seç
▸ Zamanlayıcı
▸ Flaş Modu
▸ Arka ve Selfie Kamerası
▸ Galeriden seçme özelliği
▸ Facebook, Instagram, Twitter vb.tarafından desteklenen paylaşma seçeneği
▸ Maksimum Beğeni için en iyi hastagler

Instagram için Kamera Efektleri, fotoğraf filtreleri ile harika resimler daha iyi olacak! Fotoğraf efektleri. güzel fotoğraflar uygula ve aile resimleri selfies ve diğer birçok güzel resimler şaşırtıcı görünsün. Eğer retro resimler ya da komik fotoğraflar seviyorsan, bu kamera filtreleri onları yapacak. Yapmanız gereken tek şey bir fotoğraf seçmek ve istediğin filtreyi uygulamak ve sihrin olmasına izin vermek. Instagram için Kamera Efektleri uygulamasını indir ve tadını çıkar!

◆ YASAL BİLGİLER ◆

Instagram için Kamera Efektleri Marko Petkovic, Balkanboy Media 2018 tüm telif hakları saklıdır. Uygulama’da kullanılan simge ve ekran resimleri, Creative Commons Licence.

Uygulama, Instagram LLC ile ilişkili değildir, onun tarafından desteklenmemekte veya onaylanmamaktadır. Lisans ile ilgili herhangi soru veya endişeniz olursa, lütfen apps@balkanboymedia.com adresinden bize ulaşın.

Yenilikler

Sürüm 2.0

Hi.

We’ve been working on some minor improvements based on your suggestions to make the app even more intuitive to play.

We love hearing from you so if you have something to share, feel free to email us at apps@balkanboymedia.com. If you liked the app, feel free to rate it and leave a review.

Oylar ve Yorumlar

4,5/5
137 Oy

137 Oy

Mladifaraoni83 ,

Cool

Cool camera effects. My instagram pics are much better with this effects.

SoundBug2 ,

Pretty stupid

The free filters are ok, nothing really spectacular and you have to wait for the ad to finish each time you try to save a picture. The "pro" line gets pretty silly and just not at all interesting. For me, just not worth the time or effort as the end results are pretty juvenile and even that is a stretch. I ended up deleting the app

Emilijen ,

Camera Effects for Instagram

Camera Effects for Instagram is really fun and great!

Uygulama Gizliliği

Marko Petkovic adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Konum
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

 • Konum
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz