iPhone Screenshots

Description

Acil kan ihtiyacı olduğunda bir çoğumuz doğal olarak öncelikle kendi çevresini bilgilendirmekte. Ancak çoğu zaman aranan kan grubunun bulunamaması veya kan ihtiyacının sıklıkla olduğu sağlık problemlerinde sosyal medya üstünden daha fazla insana ulaşarak aradığımız kan grubunu bulmaya çalışmaktayız.

Bu sebeple daha pratik, hızlı ve kişinin bulunduğu konuma göre bilgilendirme gönderebilecek bir fikir geliştirdik. Yazdığımız uygulama size yakın konumda gerçekleşebilecek bu hayati ihtiyaca dair çağrıyı, size bildirim olarak göndererek yardım çağrısına cevap verebilecek donör ihtimalini olabildiği kadar arttırmak. Elbette yardıma koşmak veya koşmamak size kalmış. Bizim amacımız donör arayan için en küçük ihtimali olabildiği kadar arttırmak ve bunun önemli olduğunu düşünüyoruz.

Hazırladığımız mobil uygulamayı indirerek bu ihtiyacın olduğu durumlarda sadece size yakın çevrede oluşabilecek acil kan ihtiyaçlarından haberdar olabilir, bir hayat kurtarabilir; kendinize veya yakınlarınıza acil bir kan ihtiyacı durumunu bildirebilirsiniz.

Böyle bir durumu yaşayanlar için önemi ve aciliyeti sebebiyle app herhangi bir kaydolma, facebook ile bağlanma gibi kullanıcıyı uzun işlemlerle uğraştırmamakta veya reklamlarla rahatsız etmemekte. Uygulama üzerinden herhangi bir gelir de elde edilmemekte. Bu fikri kişisel tecrübeler sonucunda bir sosyal sorumluluk projesi olacak şekilde geliştirip kullanıma açtık.

What’s New

Version 1.2.2

Minor bug fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Tarkan Kaya
Size
40.6 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
17+
Frequent/Intense Medical/Treatment Information
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like