Screenshots

Description

Karesi Belediyesi, vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir çok belediyecilik hizmetlerini evinizden veya işyerinizden çıkmadan kolayca halledebileceğiniz bu uygulama belediyecilik hizmetlerini cebinizde taşımanıza olanak sağlıyor.

Karesi Belediyesi haber,duyuru ve ilçemizde ki kültürel etkinlikleri, meclis kararlarını uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sn. Karesi Belediyesi Başkanımız Yücel YILMAZ'a bu mobil uygulama sayesinde direkt olarak öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. E-belediye hizmetimiz ile ; vergi borçlarınızı dilediğiniz an ve yerden uygulama üzerinden öğrenip vergi borçlarınızı kredi kartlarıyla ödeyebileceksiniz. İstek ve şikayetlerinizi telefonunuzla anında ilgili birimlerimize fotoğraflı bir şekilde gönderebileceksiniz.

What’s New

Version 1.3.5

Arayüz üzerinde düzenleme yapıldı.
Hava durumu hatası düzeltildi.

App Privacy

The developer, Dijitaladam Bilgisayar Yazilim Reklam Ozel Egitim Danismanlik Limited Sirketi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like