Kartuvės 4+

Lietuviška klasika‪!‬

OSM Games

Designed for iPad

    • 2.3 • 3 Ratings
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Žaisk Kartuves lietuvių kalba! Treniruok savo atmintį ir augink protą. Varžykis su kitais žaidėjais ir siek pirmos vietos. Taisykles jau žinai. Kodėl dar nežaidi?

Žaizdamas Kartuves ne tik puikiai praleisi laiką, bet ir sužinosi daug naujų žodžių. Naujos Kartuvės turi net 10 kategorijų pradedant klasikinėmis Valstybės, Gyvūnai, Sostinės ir baigiant specialiai sukurtomis Žemaitiški žodžiai, Lievuvos miestai ir miesteliai, ežerai, upės.

Kartuves žaisti gali ir patys mažiausieji. Tai puikus būdas mokytis raidžių ir taisyklingos rašybos. Naujoje žaidimo Kartuvės versijoje nėra pakaruoklių ar kitų vaikams netinkamų vaizdų. Juos pakeitėme pozityviais Debesėlio, Gėlytės ir Sniego Senio veikėjais. Taip pat mūsų mažiausiems Kartuvės siūlo atskirą kategoriją, kurioje rasite paprastus žodžius su papildomomis užuominomis.

Visi esame skirtingi, todėl nuo šiol žaisdamas Kartuves žaidėjas gali pasirinkti sau patinkantį foną taip pakeisdamas viso žaidimo išvaizdą. Taigi dabar kiekvienas galime susikurti savo Kartuves!

Taip pat Kartuvės siūlo tris sudėtingumo lygius. Todėl kiekvienas žaidėjas gali pasirinkti sau tinkantį sudėtingumą. O pamatęs, kad pasidarė per lengva pasikeisti sudėtingumo lygį ir iš naujo atrasti Kartuves.

Labai įdomi ir išskirtinai lietuviška kategorija žaidime Kartuvės yra "Žemaitiški žodžiai". Ar žinai ką žemaitiškai reiškia "Bimbals", "Bolbės", "Ciongs" ar "Isėveizietė"? Žaisdamas Kartuves tikrai sužinosi!

Kartuvės (angl. Hangman) yra klasikinis žaidimas, kurį daugelis žaisdavo ant popieriaus. Nėra tiksliai žinoma kada ir kas sugalvojo Kartuves, bet seniausias rašytinis šaltinis minintis žaidimą Hangman yra 1984-ųjų metų Alice Gomme knyga apie vaikų žaidimus. Įdomu tai, kad žaidimo Kartuvės principu netgi buvo kuriamos televizijos laidos. Štai Brazilijoje 60-taisias buvo rodoma televizijos laida "Let's play Hangman", o 2017-tais kanalas BBC pradėjo transliuoti savo Hangman žaidimu paremta laidą pavadinimu Letterbox. Taip pat Kartuvės įkvėpė populiarų televizijos žaidimą "Wheel of Fortune". Per daugelį metų Kartuvės įrodė, kad tai puikus ir nesenstantis žaidimas tinkantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kviečiame išbandyti naujas Kartuves savo telefono ekrane!

What’s New

Version 2.4

Platus fonų pasirinkimas!

Ratings and Reviews

2.3 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

App Privacy

The developer, OSM Games, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Game Center

    Challenge friends and check leaderboards and achievements.

You Might Also Like

Games
Games
Games
Games
Games
Games