Screenshots

Description

Sözcük Bulmaca ve Kelime Bulmaca tutkunları burada mı? Eğer tam bir sözcük bulmaca hayranıysanız bu oyun tam size göre. Kelime Gurmesi ile saklı kelimeleri tek tek ortaya çıkarın ve bir Gurme olduğunuzu herkese ispatlayın!

Kelime bulmaca oyunu seven herkesin beğeni ile oynayacağı birbirinden güzel ve bazen zor bölümleri ile şehir şehir kelime gezmece ye var mısınız? Uzun bir şehir haritası sizi bekliyor. Farklı şehirler ve her şehre özel farklı tatlar için Kelime Gurmesi’ni mutlaka deneyin!

Kelime Gurmesi Nasıl Oynanır?

Bir Çengel Bulmaca oyunu gibi görünse de daha kolay ve eğlenceli bir oyun. Yapmanız gereken tek şey size verilen harfleri kullanarak yatay ve dikey tüm boşlukları anlamlı kelimeler ile doldurmak. Her bölüm için özenle seçmiş olduğumuz kelimeleri yatay ve dikey kutulara yerleştirdiğinizde bir sonraki bölüme geçebileceksiniz.

Bölümlerde takıldığınızda İpuçları sizlere yardımcı olacak. Üstelik ara sıra harflerin yerlerini değiştirerek kelime bulmaca işinizi hızlandırabilirsiniz. Oyun içinde ipuçları için kullanacağınız elmasları video izleyerek veya satın alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca her bölümden sonra size ücretsiz elmas veriyoruz.

Özetle, Kelime Gurmesi ile şehir şehir dolaşıp gizli kelimeler ve tatları ortaya çıkarın! Basit oynanış, basit kurallar ve harika bir oyun deneyimi için sizleri bekliyoruz. Unutmadan, Kelime Gurmesi bölümleri devamlı artacak ve siz de bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Soru ve önerileriniz için cetcizgames@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Information

Seller
Cetin Caglar
Size
95.9 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. 50 Elmas $0.99
  2. 150 Elmas $0.99
  3. 500 Elmas $2.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like