Screenshots

Description

Şans faktörünün olmadığı, rakibinizle aynı kelimeleri kullanarak eşit şartlarda yarıştığınız bir kelime oyunu oynamak ister misiniz? Eğlenerek oynayabileceğiniz ve eğlenirken öğrenebileceğiniz Kelimesi Kelimesine oyununu ücretsiz indirebilirsiniz ve sürekli olarak ücretsiz oynayabilirsiniz.

* Oyunumuzda toplam 62 harf ve iki adet joker bulunur. Tüm oyuncular aynı harflere sahiptir.

* Arkadaşlarınızı hesabınıza ekleyerek mevcut arkadaşlarınızla ya da kullanıcı adını bildiğiniz oyuncularla 2,3 veya 4 kişilik oyunlar oluşturabilir, aynı harflerle kimin daha fazla puan toplayacağı iddiasının keyfini çıkarabilirsiniz.

* Rastgele oyun özelliği ile tanımadığınız oyuncularla iki kişilik oyunlar oluşturabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

* Oyun tur tur ilerler. Oyuncular kendilerine verilen 7 harfi kullanarak kelimelerini oluştururlar. Tüm oyuncular kelimelerini oluşturduklarında tur bitmiş olur.

* Tur bittiğinde yalnızca en yüksek puanı alan kelime tahtada kalır ve rengi sarıya döner, diğer kelimeler ortadan kalkar. Oyuncular buldukları kelimelerin puanlarını alırlar ve yeni verilen 7 harfle oyuna devam ederler.

* Tur geçtikçe oyuncuların oyuna başlama sıraları değişir, böylece adil bir oyun oynanmış olur.

* Harf tablosunda kalan harfleri görebilir, tüm oyuncuların kabul etmesi durumunda harf değişikliği yapabilirsiniz.

* Oyun sırasında diğer oyuncularla mesajlaşabilirsiniz. Oyunumuz yeniliklere ve gelişmelere açıktır. Öneri, şikâyet ve isteklerinizi www.tutkugames.com adresine gönderebilirsiniz.

Oyunumuzla ilgili duyuruları ve gelişmeleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü referans alınmıştır. www.tdk.gov.tr adresinden kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

What’s New

Version 0.99.6

İlginize Teşekkürler.

Information

Seller
Ercan Sivri
Size
99.1 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like