Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu uygulama ile telefonunuzun kamerasından ya da fotoğraf galerinizden seçtiğiniz resimlerle harika çıkartmalar ile stickerlar veya etiketler yaratabilirsiniz. Resimlerinizi bu çıkartmalarla süsleyin, komik montajlar ile etiketler yaratın ve bu fotoğraflarla eğlenceli vakit geçirin. Bu uygulamanın kullanımı herhangi bir fotoğrafın bir yüzünü kesip baska bir resme yapıştırmak kadar kolay.
Bu eğlenceli uygulama ile fotoğrafınızı bir başka fotoğrafla değiştirebilir, kesme ve yapıştırma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca arka planı kaldırabilir, kişileri oradan kesebilir ve başka bir arkaplana yapıştırabilirsiniz. Fotoğraflarda yer almak istemeyen kişileri kaldırmak ve Photoshop’a gerek duymadan fotoğraflarınızı kes yapıştır yöntemiyle telefonunuzda düzenlenmek için mükemmel bir uygulama.
Kullanımı çok kolay:
Birinci adım: Sticker, etiket ya da çıkartmaya dönüştürmek istediğiniz fotoğrafınızı galerinizden seçin ve istemediğiniz bölümü silin.
İkinci adım: Fotoğrafın herhangi bir köşesine tıklayıp parmağınızla fotoğrafı çerçeveleyin.
Üçüncü adım: Fotoğrafınız çoktan yaratıldı. Çıkartma ve sticker galerinize kaydedilmeye hazır.
Dördüncü adım: Çıkartmanızı yapıştırmak istediğiniz fotoğrafı galerinizden seçin ve eğlenceli fotoğraflar yaratın. Bütün stickerlar, etiketler ve çıkartmalarınız fotoğraf galerinizde veya sticker albümünüzde saklanmaktadır.
Reklamsız sürümünü satın alabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 1.8

Yanlış etiketin düzenleyicide kaldırılmasına neden olan bir hata giderildi. Çıkartmaların oluşturulmasında küçük bir hata düzeltildi

Oylar ve Yorumlar

2,3/5
12 Oy

12 Oy

bdjdjjwkw ,

Gay app

Sick balls don't get it

good app lan ,

Good app

This is a good app a 5 stars is so fun I like it

ghfjdjdjdjjd ,

Bad

Bad

Uygulama Gizliliği

Intelectiva adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz