Ekran Görüntüleri

Açıklama

Kral oyunu için harika skor çetele-tablo uygulaması. Siz sadece oyunların sonuçlarına girersiniz, uygulamanın geri kalan kısmını halletmiş olur.

Detaylı analiz ile oyun oynarken hesaplamanıza gerek kalmayacak. Anlık olarak verilerin işlendiği, arkadaşlarınızla rekabetinizi görebileceğiniz bir uygulama.

Artık oyunun geri kalanının tadını çıkaracaksınız. Kazanma yüzdesini karşılaştırmak ya da oyunun ayrıntılı bir incelemesini yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çevrimiçi sosyal platform sayesinde, bitmiş oyunlarınızın tümü arkadaşınızın telefonunda inceleme fırsatı da sunar.

Yenilikler

Sürüm 1.0.7

- Hata Gidermeleri
- İyileştirmeler

Bilgi

Satıcı
Gizem Orhan
Boyut
37.6 MB
Uyumluluk

iOS 11.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Almanca, Arapça, Arnavutça, Basitleştirilmiş Çince, Bengalce, Birmanya Dili, Bulgarca, Danca, Endonezce, Ermenice, Filipince, Fince, Fransızca, Geleneksel Çince, Gürcüce, Hintçe, Hollandaca, Hırvatça, Japonca, Kazakça, Korece, Laoca, Lehçe, Litvanca, Macarca, Malay, Nepalce, Norveççe Bokmål, Portekizce, Romence, Rusça, Singhalce, Slovakça, Sırpça, Tayca, Urduca, Vietnamca, Yunanca, Çekçe, Çince, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz