Description

Наші суші , на будь-який смак, тож оберіть та спробуйте і ви. Наші кухарі чудово обізнані у всіх тонкощах та нюансах приготування страв японської кухні, тому ви будете куштувати смакоту і насолоджуватися.
Чому треба замовляти сети суші саме у нас?
Ми компанія, яка стрімко розвивається, наш колектив – це досвідчені професіонали кухарі, які чудово готують суші, а ви можете замовити сети в Полтаві та спробувати. Ціни на наші страви прийнятні, демократичні, тому скуштувати сети можуть майже усі. Також у нас є послуга доставки додому, якою може скористатися будь-хто і в короткий проміжок часу та недорого отримати смачну вечерю. Зверніть увагу на акції, якими ми рекомендуємо скористатися, наприклад, «Заберу сам» або доставка – замовляйте страву та отримуйте таку ж саму другу страву у подарунок, або замов одну страву зі знижкою -40%!

Наш суші бар Кіото – це місце, де ви зможете спробувати смачні страви японською кухні та отримати насолоду, оскільки ми пропонуємо краще з кращого.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Alina Panteleeva, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Purchases
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like