Screenshots

Description

KizlarSoruyor’da hem kızlar soruyor hem erkekler soruyor. Her gün binlerce sorunun sorulduğu ve cevaplandığı uygulamamızda dilediğin soruyu özgürce sor!

Aklına gelebilecek tüm konularda görüş paylaşabileceğin ve paylaşılmış görüşleri okuyabileceğin KizlarSoruyor mobil uygulaması ile sen de kızlar ne soruyor hemen gör.

Türkiye’nin yerli sosyal medya platformu olan KizlarSoruyor topluluğundaki üyeleri takip et, onlarla etkileşime geç ve takipçi kazan.

KizlarSoruyor’da kategorilere göre sorular sor ve dilediğin kategorideki soruları gönlünce cevapla. KizlarSoruyor uygulamasında sorular sorabileceğin kategorilerden yalnızca birkaçını aşağıda bulabilirsin:

• Saç Boyama

• Güzellik Bakım

• Saç Bakım

• Aşk İlişkileri

• Kültür Sanat

• Sağlık Diyet

• Cinsel Yaşam

• Diziler Filmler

• Moda Stil

• Cilt Bakımı

Hemen KizlarSoruyor’a üye ol ve bunlara ek olarak birbirinden farklı onlarca kategoride kafana takılan soruları sorma şansını yakala.
KizlarSoruyor uygulamasına üye olarak;
Kendine özel profilinde istediğin profil fotoğrafı ve kapak resmi ile özel alanını oluşturabilirsin.

Diğer kullanıcılarımızı takip edebilir, onlara mesaj gönderebilir, görüşlerini beğenebilirsin.

Sorulmuş olan sorulara doyurucu cevaplar vererek Xper puan seviyeni arttırabilirsin. Xper puanı yükseldikçe uygulamamızın farklı özelliklerinden faydalanabilirsin.

Görüşün En İyi Görüş (EİG) seçilirse ek Xper puanı edinebilir ve topluluğumuzda kısa sürede saygınlık kazanabilirsin.

KS Dükkanlar üzerinden kullandığın ürünler ile ilgili tecrübelerini paylaşabilirsin. Diğer üyelerimize yol göstererek vitrindekiler arasında yer alabilirsin.

Canlı yayın akışlarını takip ederek gündemi yakalayabilirsin. Canlı yayın filtrelerini kullanarak senin için özelleşmiş akış ekranından takip ettiğin kişilere, konulara ve görüşlere göz atabilirsin.

Sitede, saygınlığı ve Xper puanı seviyesi yüksek kişiler arasından seçilen fenomen üyelerden biri olabilirsin. Fenomen üyenin görüşleri her zaman en iyi görüş olmaya daha yatkındır ve fenomen üyeler sitedeki tüm üyelerden farklı olarak bazı ayrıcalıklara sahiptir.

Topluluk yöneliminin nasıl olduğunu merak ettiğin konularda anketler oluşturarak gerçek kullanıcılara dayalı sonuçlar elde edebilirsin.
KizlarSoruyor’da uzmanlık düzeyi, bilgi birikimi ve mesleki tecrübeleri ile öne çıkan Bi’Bilenler var!

Şimdiye kadar hep kızlar erkeklere, erkekler kızlara sordu; şimdi alanında uzman Bi’Bilenler’e sorma zamanı! Sağlık, diyet, makyaj, yoga... aklına gelebilecek hemen her konuda sorabilir, uzman görüşü alabilirsin.


Türkiye’nin en popüler sosyal medya platformlarından biri olan KizlarSoruyor'a girerek ilgi alanınıza göre hoşça vakit geçirebilirsin. Soru sormak istiyorum ve aynı zamanda etkileşim almak istiyorum diyorsan hemen KizlarSoruyor topluluğuna katıl. Daha çok görüş paylaş ve değerli görüşlerinin olması için seviyeni yükselt.
Sadece soru sorma! Xper seviyeni yükselt, fenomen ol ve sitede istediğin konuda eğlenceli ve bilgilendirici içeriklerimiz olan ‘Bence’ paylaşma hakkını elde et. Bence’lerinle dilediğin konudaki düşüncelerini toplulukla kolayca paylaş.

KizlarSoruyor’da sorularına karşı cinsten doğrudan cevap bulabilirsin. KizlarSoruyor sosyal medya uygulamaları arasında bu özelliğiyle öne çıkıyor. Bununla birlikte, sosyal ağlar kategorisinde yer alan KizlarSoruyor uygulaması, topluluktaki kişileri takip etme, içerisindeki görüş ve soruları beğenme, bunlara yorum yapma ve yorumlara cevap verme gibi özellikleriyle kullanıcılarına tam etkileşim imkanı sunuyor.
Hiç vakit kaybetmeden KizlarSoruyor uygulamasını indir, birbirinden keyifli içeriklerin ve kullanıcıların bulunduğu bu uygulamanın keyfini çıkar.

What’s New

Version 3.6.7 (2)

-Bazı hatalar giderildi.
-Bi'Bilenler için galeriden video yükleme özelliği eklendi.

Ratings and Reviews

4.1 out of 5
14 Ratings

14 Ratings

Budin yalnızca Allah'ındır ,

Merhaba uygulama genellikle çok güzel ve çok kullanışlı fakat bazı SORUNLAR var

Merhaba uygulamayı güncellediğiniz bazı SORUNLAR giderildi fakat yinede VoiceOver problemi devam ediyor önceden söylediklerim yine de devam ediyor

a4hmed098 ,

Hata

Merhaba çok güzel bir uygulama çokta kullandığım bir uygulama ama lütfen uygulamaya iyileştirme gelsin bazen uygulama açılmıyor haftalarca şimdide açıldı profil resmi değişmiyor kapak fotoğrafı değişmiyor hata veriyor kullandığım iphone XR

Ensmlk ,

Çok kötü

Çok kötü ya aşırı hata var ve hiç kullanışlı değil

App Privacy

The developer, GirlsAskGuys LLC, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like