KoçAilem 4+

Koç Holding A.S.

Designed for iPhone

  • 5.0 • 9 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Eğer sen de Koç çalışanı veya yakını, Koç emeklisi veya eşi, Koç Üniversitesi öğrencisi, ya da Koç bayisi isen unutma, KoçAilem ile Aileden Ayrıcalıklısın!

Eğer KoçAilemliysen;

Yılbaşında sevdiklerine hediyeler alır, cebini yakmadan onları mutlu edersin.

Vitrinde ya da internette beğendiklerini gönlünce alır, market alışverişlerinde sakınmadan harcarsın.KoçAilem Market ile, en iyi markaları, en uygun fiyata alır, ucuz market alışverişini yaparsın.

Okullar açılırken çocuğuna en iyi okul ve kırtasiye malzemelerini alır, indirimli ödersin.

Çalıştığın şehirde yerel markalardan indirimler kazanırsın.

KoçAilem'le mobilde de otomobilde de avantajlısın.

Dilediğin şehirde, istediğin aracı sana özel fiyatlara kiralar, depoyu doldurur, akaryakıtını indirimli ödersin.

KoçAilemliysen buzdolabın da gardırobun da doludur.

KoçAilem'le hayal ettiğin tatil senindir! İstediğin yere özel fiyatlarla uçar, otobüs yolculuğundan vize işlemlerine kadar indirim kazanırsın.

Üstelik markaların yaptıkları tüm kampanya ve indirimlerin üzerine ek indirimler alır KoçAilemli olmanın keyfini çıkarırsın.

Eğer KoçAilemliysen hayatı doyasıya yaşarsın; çünkü Türkiye’nin en büyük sadakat programı KoçAilem ile "Aileden ayrıcalıklısın".

KOÇAİLEM'E KİMLER ÜYE OLABİLİR?

Koç Topluluğu'ndaki tüm çalışma arkadaşlarımız ile eş, anne, baba ve çocukları, şirketlerimizden emeklilik nedeniyle ayrılmış kişiler ve eşleri, Koç Üniversitesi öğrencileri ile Topluluk şirketlerinin münhasır bayi, acente ve yetkili servisleri KoçAilemli olabilirler.

Sınırlı süreli sözleşmeli ve yarı zamanlı çalışanlar kapsam dışındadırlar.

KOÇAİLEM’DE NELER VAR?

150’nin üzerinde seçkin marka benzersiz ayrıcalıklarıyla KoçAilem’de seninle! Allianz, Altınyıldız Classics, Amerikan Hastanesi, Arby’s, Arçelik, Atasun Optik, AVIS, Aygaz Otogaz, Aygaz, Bahçeşehir Koleji, Beko, Beymen, Beymen Club, Biletix, Boyner, Brooks Brothers, Burger King, Chippin, Çiçek Sepeti, Damat, Divan, Divarese, East Marine, Eataly, Edwards, Fen Bilimleri Okulları, Fenerbahçe Doğuş Yelken Okulları, Fiat, FLO, Ford, Günaydın, Haremlique, İELEV, İstek Okulları, Jeep, Joker, Kamil Koç, KidZania, Kiğılı, Koç Topluluğu Spor Kulübü, Koç Üniversitesi Hastanesi, Koçtaş, Köşebaşı, LEGOLAND, Leisure, Macrocenter, Madame Tussauds, Mavi, Medamerikan Tıp Merkezi, Migros, Morhipo, Motovale, Mudo, NetWork, Nezih, Opet, Otokoç 2. El, Onur Market, Özpaş Market, Pera Bulvarı, Pera Müzesi, Popeyes, Pronet, QUE, Rahmi M. Koç Müzesi, Ram Sigorta, Sadberk Hanım Müzesi, Selamlique, Setur, Setur Duty Free, Soobe, Sushico, Ted Koleji, The House Cafe, Popülist, Tudors, Usta Dönerci, Koç Okulu, Vodafone, Yapı Kredi, YKY, YKM, YÖM Okulları, Yunus Market, Zanzibar, Zipcar ve daha birçok marka KoçAilem’de seni bekliyor.

Dahası da var! En iyi markalara en uygun fiyatlarla ulaşabileceğin, market alışverişini ucuza kapına getiren KoçAilem Market de artık KoçAilem Mobil'de. KoçAilem Market'e ulaşmak için KoçAilem Mobil'e girerek sağ alttaki market ikonunu tıklaman yeterli. Yüzlerce markada, yılın 365 günü Koçlulara özel fiyatlarla alışveriş yapabileceğin KoçAilem Market'ten siparişini ver, market alışverişin kapına gelsin.

What’s New

Version 5.1.6

KoçAilem Market siparişlerim ekranında faturanı görüntüleyebilirsin.
Ek olarak daha iyi bir deneyim için tüm uygulamayı tekrar gözden geçirdik, küçük düzenlemeler yaptık ve hataları giderdik.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

Taluğ ,

Memnununum

Sürekli yenilikleri haber vermesi çok iyi

App Privacy

The developer, Koç Holding A.S., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Health & Fitness
 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Search History
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping