iPhone Screenshots

Description

Kościerzyna warto tu bywać…

Witamy w oficjalnej aplikacji mobilnej miasta Kościerzyna. Nasza aplikacja to kompleksowy informator dotyczący Kościerzyny skierowany do mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto.
Mobilny przewodnik po Kościerzynie zapewnia bezpłatny dostęp do bogatej oferty kulturalnej i turystycznej. Znajdziesz tu m. in. aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, prezentacje ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych Kościerzyny.

Nasza aplikacja pomoże w znalezieniu noclegu czy restauracji, podpowie, gdzie szukać atrakcji turystyczno-kulturalnych dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.

W przewodniku można znaleźć aktualne informacje z życia miasta; obszerny kalendarz imprez - terminy i opisy wydarzeń kulturalnych, sportowych, plenerowych, lokalizacje miejsc wydarzeń wraz z możliwością wyznaczenia trasy dojścia/dojazdu, z wykorzystaniem systemu GPS. Ulubione miejsca, wydarzenia i trasy można przechowywać w prywatnym schowku (Mój plan).

Nasza aplikacja pomoże szybko i łatwo znaleźć pomysł na wypoczynek czy chwilę relaksu. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Jedynie niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.
Więcej Informacji o Kościerzynie na oficjalnym portalu miejskim – www.miastokoscierzyna.pl
Zapraszamy na wypoczynek do Kościerzyny - warto tu bywać i to przez cały rok!

What’s New

Version 1.2

Drobne usprawnienia

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
32.7 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like