Screenshots

Description

Uzman ekibimizce hazırlanan etkileşimli dersler aracılığıyla kod yazmayı öğrenerek, tecrübe gerektirmeksizin programlama dilinin nasıl okunacağı, yazılacağı ve konuşulacağı hakkında bir anlayış kazanacak, uygulamalar /oyunlar /web siteleri yapmak, verileri analiz etmek, hayatınızı otomatikleştirmek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.
Kodlamayı öğrenmenin en iyi yolunun kod yazarak öğrenme olduğunu düşünüyoruz ve programlama kavramlarını gerçek kod örnekleriyle verimli bir şekilde sunarak, kodlama becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak derslerimizle interaktif öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.


•Kodlamalab ile öğrenebileceğiniz progmramlama dilleri:

*Html: HTML etiketlerini, ögelerini ve niteliklerini kullanarak bir web sitesi tasarlamayı öğrenmek ister misiniz? İnteraktif HTML eğitimimiz, olabildiğince eğlenceli vakit geçirirken, olabildiğince öğrenmenizi sağlamak için dikkatle seçilmiş içerik, sınavlar ve kontrol noktalarından oluşur.

*Css: Bir web sitesinin stilini ve düzenini nasıl ayarlayacağınızı ve kontrol edeceğinizi öğrenecebileceksiniz. Dikkatle seçilmiş içeriği gözden geçirin, interaktif sınavlara girin, kontrol noktalarını geçin, eğlenceli egzersizleri tamamlayın, puanlar toplayın ve gerçek CSS şablonlarını doldurmaya çalışın. Kariyerinizi ilerletmek için yeni bir beceri kazanmak ya da yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bunu CSS kursumuzla eğlenerek yapabileceksiniz.

*Javascript: Bu eğitim, web sitenizi daha etkileşimli hale getirme, web sitesi içeriğini değiştirme, formları doğrulama, çerez oluşturma ve çok daha fazlasını yapma yolları da dahil olmak üzere JavaScript dilinin tüm temel özelliklerini kapsar.Egzersizlerimiz ve uygulamalı alıştırmalarımız, kendi JavaScript kodunuzu oluşturma sürecinde çalışırken size yol gösterir.

*Python: Günümüzün en çok talep gören programlama dillerinden biri olan Python veri bilimi dünyasından sunucu tarafına kadar her yerde kullanılabilen bir dildir.Kodlamlab ile ücretsiz olarak öğrenebileceksiniz! Kısa dersler ve eğlenceli sınavlar ile öğrenmenin tadına varacaksınız.

*Java: Dünyadaki en popüler programlama dillerinden biri olan Java'nın ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir rehberidir.
Uygulama 3 saatten az bir sürede tamamlayabilmeniz için ayarlanmıştır. Hiçbir programlama deneyimi gerekmez.Kursu tamamladıktan sonra, anlaşılır ve geçerli kod yazarak nesne yönelimli Java programlama becerisine sahip olabileceksiniz.

*C++: Kursumuz, temel kavramları, veri tiplerini, dizileri, pointerları, koşullu ifadeleri, döngüleri, fonksiyonları, sınıfları ve nesneleri kapsayan 80'den fazla ders içerir.Eğlenerek öğrenin.

*Sql: Veritabanları oluşturun, onlara erişin ve onları yönetin.Veritabanı tasarımcısı olmak ya da veritabanlarından kodları sorgulama yeteneğine sahip olmak isterseniz, KodlamaLab, SQL'in temellerini son derece etkileşimli, hızlı ve etkili bir şekilde size sunacaktır.Bir uzman olmaya giden yolda küçük ama önemli bir adım!

Yeni kurslar ve mevcut kurslara genişletmeler hakkında sürekli güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bize destek@kodlamalab.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.kodlamalab.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

What’s New

Version 2.0

Performans iyileştirmeleri yapıldı

Information

Seller
Alisan Cakir
Size
43.5 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like