Screenshots

Description

Şan eğitimi (ses eğitimi) uzun soluklu ve çok fazla emek isteyen bir iştir. Bu kitap, bir şan eğitim metodu değildir. Sadece, daha güzel şarkı söyleyebilmek için bilmemiz gereken püf noktaları ve bu becerimizi geliştirmemize yardımcı olacak bilgi ve örnek egzersizleri içerir.

Şan eğitiminin de temeli olan nefes, işitme, sesi genel anlamda doğru bir şekilde kullanabilme ile ilgili genel anlatımları bu kitapta bulabilirsiniz.
Bu kitapta sizleri bilgi ve teori kalabalığında
boğmaktan elimden geldiğince kaçınmaya çalıştım. Konular daha kolay anlaşılsın ve kolayca takip edilsin diye anlatımları maddeler halinde sizlere sundum.
Nota bilmeyip de seslerini doğru kullanmak isteyen arkadaşlar için, notasal gösterimlere elimden geldiğince yer vermemeye çalıştım.

Kitap içerisinde işinize çok yarayacak, “PÜF NOKTA” başlığı altında kısa ve önemli bilgiler aktarmaya çalıştım.
Çalışmalarınızda örnek teşkil edebilecek ses çalışma egzersizlerine yer verdim. Bu egzersizlerden yola çıkarak kendinize özgü çalışmalar yapabilirsiniz.
Sayfa altlarında değerlendirme bölümleri yer alıyor. Her bir sayfayı çalıştıktan sonra, kendiniz ya da öğretmeniz tarafından kendinize vereceğiniz notları (1-2-3-4-5) bu bölüme işaretleyin. Konu tekrarlarında, düşük notlu sayfalara daha çok çalışın.

Umarım bu alanda kendisini geliştirmek isteyenler için kısa-öz ve faydalı bir kaynak olmuştur.
Bu kitap, KOLAY ÖĞREN serimizin kitaplarından birisidir. Serimizin diğer kitaplarına internetten, web sitemizden (http://www.devrimbozdag.com/">www.devrimbozdag.com) ulaşabilirsiniz.

Information

Seller
Yasar Bozdag
Size
11 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like