iPhone Screenshots

What’s New

Version 2.0.0

Përditësimi i aplikacionit me iOS 10.
Shtimi i qyteteve dhe fshatrave të reja.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

B.Erid ,

Nice app

Ishte i nevojshem edhe per iOS, bravo :)

Gerti79 ,

Komisariati ne xhepin tuaj...

Bravoooo për suportin iPhone 6 plus
Punon shumë mirë
Për 5 minuta ka ardhur policia në vëndgjarje.

hajduti ,

Bravo

Urime per programin shume i nevojshem per ne.

Information

Seller
Ministria e Puneve te Brendshme
Size
5.3 MB
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Albanian

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ministria e Punëve të Brendshme
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like