Ekran Görüntüleri

Açıklama

Pratik İngilizce Öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Konuşarak Öğren bir “Cepte İngilizce” kursudur ve üstelik ücretsiz olup kolay ingilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir sistemdir. Aynı zamanda Konuşarak Öğren uygulaması size özenle seçilmiş Amerikalı eğitmenler ile Skype’ın chat sistemi üzerinden bire bir kolay ingilizce ders paketleri seçeneklerini sunmaktadır.

Konuşarak Öğren'de ingilizce dinleme egzersizleri, quizler, video ders, ingilizce gramer, yds, toefl vs. ücretsiz kullanabilirsiniz ve ingilizce testlerinden aldığınız puanları artırırsınız, İngilizce zamanlar, yds ve toefl'a hazırlanın.

İster evde, ofiste, okulda yada öğrenin şimdi de cepte ingilizce dersleri sizlerle. Konuşarak Öğren ile artık her yerde ve her zaman kolay ingilizce kelime öğrenme, pratik mümkün.


NEDEN KONUŞARAK ÖĞREN’i TERCİH ETMELİYİM?
Çünkü; kendi başına ingilizce çalışmanın en büyük dezavantajı devam ettirememek. Konuşarak Öğren de buradan yola çıkarak ders ajandası, konular ve ders materyalleri sizin için profilinize eklenir. Push bildirimler ve ders erteleme, paket değiştirme vs konularda ödüllü müşteri danışmanlarımız sizinle iletişimde kalırlar. Bunlara ek olarak push hatırlatmalar ile de nerede olursanız olun öğrenmekten kaçamayacaksınız.

> WEB + TABLET + AKILLI TELEFON
Satın aldığınız pakete göre günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz ve Konuşarak Öğren uygulamasından dersler ile ilgili videolar, dinleme ve okuma egzersizleriyle cepte ingilizce kursu halinde keyfini çıkar.

> SİZE ÖZEL DERS PLANI
İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler. İngilizce kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece pratik dünyada işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz.

> SİZE ÖZEL DANIŞMAN
Dijital teknolojilerini insan faktorü ve optimum öğrenci memnuniyeti bizim için çok önemli. Derslerinize başlamadan önce eğitmenlerimiz İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırladığımız online ingilizce ve uygulama ile pratik ingilizce derslerinize devam. Bu süreçte Türkiye ofisimizdeki eğitim danışmanlarımız durumunuzu takip eder.

> NASIL ÇALIŞMALI?
Konuşarak Öğren ile verimli çalışabilmek için Market bölümünden kendinize uygun bir 1-1 Ders Paketi satın alın ve ilgi alanlarınıza göre dersler ile eş zamanlı egzersizleri yapın.

KULLANICI YORUMLARI

*****
“Konuşarak Öğren gerçekten etkili bir İngilizce öğrenim sistemi. Ama bence asıl işlevi öğrendiğinizi unutmamak için güzel bir sistem olması. Her gün belirli bir süre yabancı bir hoca ile konuşmak çok geliştirici. Şu an yazarken bile İngilizce düşünerek yazdığımı görüyorum. Üstelik üç aydır kurslara katılmama rağmen.”
Gani Müjde / Senarist, Yönetmen

*****
“Selçuk Üniversitesi öğretim üyesiyim. 5 aydır ingilizce eğitimime Konuşarak Öğren ingilizce dil eğitim sisteminde devam ediyorum. Kısa sürede, fazla zaman kaybı olmadan, doğrudan sizi hedefe götüren ve sonucunu kısa sürede alabileceğiniz bir sistem. Çok memnunum, ingilizce konuşmak isteyen herkese ve özellikle uluslararası sempozyumlarda sunum yapacak akademisyenlere tavsiye ederim. Önceki eğitmenim Clear’a, şimdiki eğitmenim Maryl’e ve kurs çalışanı Aslı hanım’a ilgi ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.”
Doç. Dr. Aydın AKIN / Akademisyen

:: ŞİRKETLER DE BİZİMLE İNGİLİZCE ÖĞRENİYOR ::
Coca Cola, BP, L'oreal, Mercedes, Vodafone, Allianz, Levi's, Erikli, Turkcell ve diğerleri çalışanlarının İngilizce eğitimi için Konuşarak Öğren'i tercih ettiler.

+ Paketler:
- Genel İngilizce
- İş ingilizcesi
- Kampüs Eğitim Paketi
- Gramer Eğitim Paketi
- İK İngilizcesi
- Tıp İngilizcesi
- Finans İngilizcesi
- Mühendisler İçin İngilizce

Kişisel Bilgi gizliliği ve güvenliği bilgilieri için : http://www.konusarakogren.com/gizlilikveguvenlik.asp
Bize info@konusarakogren.com adresinden e-mail atabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 3.3.11

- Bug fixes
We are always working to make the app faster and more stable. If you are enjoying the app, please consider leaving a review or rating!

Oylar ve Yorumlar

3.8/5
12 Oy

12 Oy

Bilgi

Satıcı
RENKLI FIKIRLER BILISIM VE EGITIM TEKN ILETISIM YAZ DAN YAY VE SANAL MAG TIC LTD STI
Boyut
28.1 MB
Kategori
Eğitim
Uyumluluk

iOS 13.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz