KRK Airport Taxi 4+

KRK Airport Taxi

ASKEN S C

Designed for iPad

    • Free

Description

Oficjalne taxi Kraków Airport

SAMOCHODY WYSOKIEJ KLASY

Ponad połowę naszej floty stanowią limuzyny klasy wyższej i luksusowej. Pozostałe pojazdy to samochody klasy średniej z reguły combi oraz odpowiedni zasób vanów mogących pomieścić do 8 pasażerów. Posiadamy pojazdy wyłącznie renomowanych europejskich marek, co gwarantuje wysoki prestiż wykonywanej usługi. Naszą zasadą jest niezamieszczanie na pojazdach reklam dzięki czemu podkreślamy ekskluzywny charakter przewozu osób.

KIEROWCY

Schludny wygląd kierowcy, ciemny garnitur, biała koszula oraz granatowy krawat jest jedną z wizytówek naszego serwisu. Do tego dochodzi umiejętność porozumiewania się w języku angielskim i udzielanie wszelkiej pomocy, którą kierowca może zaoferować podróżnemu po lub przed odprawą pasażerską. Wysoka kultura osobista i biznesowy standard obsługi sprawia, że każdy nasz klient jest traktowany wyjątkowo. Kierowcy posiadają od kilkuset tysięcy do wielu milionów przejechanych kilometrów zrealizowanych w trakcie swojej kariery zawodowej, dlatego ich doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo dla Państwa i Waszych bliskich.

DOSTĘPNOŚĆ

Świadczymy usługi 24 godziny na dobę. Nasi kierowcy czekają na postoju Kraków Airport Taxi tuż przy wejściach do terminalu pasażerskiego.
W każdym pojeździe Kraków Airport Taxi dostępna jest sieć WiFi dla pasażera.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻY

Wszystkie nasze pojazdy posiadają działającą klimatyzację. W każdy pojeździe można płacić dowolnymi kartami płatniczymi. W naszej flocie dominują auta kilkuletnie, większość pojazdów zwłaszcza klasy luksusowej i wyższej posiada bogato wyposażone wnętrze, ale wszystkie bez wyjątku reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępne na europejskich drogach.

SŁUGI Z/DO LOTNISKA, WYCIECZKI I DALEKIE TRASY

Nasi kierowcy realizują wszystkie dalekie trasy specjalizując się w wycieczkach do Kopalni Soli w Wieliczce, byłego niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz Birkenau i wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług turystycznych pozwala kierowcom na profesjonalne wykonanie przewozu i pomoc w wyborze obiektów i miejsc odwiedzin.

What’s New

Version 1.31

- możliwość zamawiania samochodów elektrycznych
- poprawki działania

App Privacy

The developer, ASKEN S C, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Mega Taxi Kraków
Travel
Taxi Now Frankfurt
Travel
Joemaxi The Irish Taxi App
Travel
Taxi Frankfurt 55
Travel
Katowice Airport Taxi
Travel
Evity electric taxi
Travel

You Might Also Like

Kraków Airport
Travel
Kraków.pl
Travel
iMPK
Travel
Ryba Taxi Wrocław
Travel
Hiking Map Poland
Travel
Krakow Travel Guide .
Travel