Opis

Oficjalne taxi Kraków Airport

SAMOCHODY WYSOKIEJ KLASY

Ponad połowę naszej floty stanowią limuzyny klasy wyższej i luksusowej. Pozostałe pojazdy to samochody klasy średniej z reguły combi oraz odpowiedni zasób vanów mogących pomieścić do 8 pasażerów. Posiadamy pojazdy wyłącznie renomowanych europejskich marek, co gwarantuje wysoki prestiż wykonywanej usługi. Naszą zasadą jest niezamieszczanie na pojazdach reklam dzięki czemu podkreślamy ekskluzywny charakter przewozu osób.

KIEROWCY

Schludny wygląd kierowcy, ciemny garnitur, biała koszula oraz granatowy krawat jest jedną z wizytówek naszego serwisu. Do tego dochodzi umiejętność porozumiewania się w języku angielskim i udzielanie wszelkiej pomocy, którą kierowca może zaoferować podróżnemu po lub przed odprawą pasażerską. Wysoka kultura osobista i biznesowy standard obsługi sprawia, że każdy nasz klient jest traktowany wyjątkowo. Kierowcy posiadają od kilkuset tysięcy do wielu milionów przejechanych kilometrów zrealizowanych w trakcie swojej kariery zawodowej, dlatego ich doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo dla Państwa i Waszych bliskich.

DOSTĘPNOŚĆ

Świadczymy usługi 24 godziny na dobę. Nasi kierowcy czekają na postoju Kraków Airport Taxi tuż przy wejściach do terminalu pasażerskiego.
W każdym pojeździe Kraków Airport Taxi dostępna jest sieć WiFi dla pasażera.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻY

Wszystkie nasze pojazdy posiadają działającą klimatyzację. W każdy pojeździe można płacić dowolnymi kartami płatniczymi. W naszej flocie dominują auta kilkuletnie, większość pojazdów zwłaszcza klasy luksusowej i wyższej posiada bogato wyposażone wnętrze, ale wszystkie bez wyjątku reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępne na europejskich drogach.

SŁUGI Z/DO LOTNISKA, WYCIECZKI I DALEKIE TRASY

Nasi kierowcy realizują wszystkie dalekie trasy specjalizując się w wycieczkach do Kopalni Soli w Wieliczce, byłego niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz Birkenau i wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług turystycznych pozwala kierowcom na profesjonalne wykonanie przewozu i pomoc w wyborze obiektów i miejsc odwiedzin.

Co nowego

Wersja 1.31

- możliwość zamawiania samochodów elektrycznych
- poprawki działania

Prywatność w aplikacji

Deweloper (ASKEN S C) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka