iPhone Screenshots

Description

Mobilny przewodnik po terenie Stowarzyszenia LGD Krzemienny Szlak oprowadzi nas po przepięknych okolicach Gminy Bałtów, Bodzechów, Chotcza, Ćmielów, Kunów, Lipsko, Sienno, Solec nad Wisłą, Rzeczniów oraz powiatu lipskiego i ostrowieckiego. Aplikacja daje możliwość poznania urokliwych zakątków, przede wszystkim poprzez przemierzanie setek kilometrów tras rowerowych.

Znajdziemy tutaj bazę ciekawych obiektów, wraz z opisami i zdjęciami, a także danymi lokalizacyjnymi, dzięki którym do każdego obiektu można wyznaczyć trasę z naszego bieżącego położenia. Odwiedźmy zabytkowe wiatraki, stanowiska archeologiczne, monumentalne ruiny, zamki i pałace, a w przerwie zwiedzania skorzystajmy z oferty gastronomicznej.
Aplikacja proponuje turystom także kilkadziesiąt tras rowerowych, o różnej długości i stopniu trudności - każdy znajdzie coś dla siebie! Zwiedzanie urokliwych krain jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Zachęcamy do zapoznania się z treściami aplikacji i wyruszenia na wycieczkę - interesujące nas trasy i obiekty można dodać do planera, aby zawsze mieć je pod ręką.

Prawidłowe działanie aplikacji nie wymaga połączenia z internetem, aby mieć dostęp do wszystkich danych wystarczy dokonać aktualizacji treści. Aplikacja korzysta z modułu GPS, co może wpłynąć na czas pracy na baterii.

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
22.1 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
Rated 4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
© Amistad sp. z o. o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like