Screenshots

Description

Shikoni kanalet tuaja të preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, përmbajtjen VoD me filmat më të ri, seriale, dokumentarë dhe më shumë, vetëm në KUGO TV.
KUGO TV është platforma më e re nga Kujtesa, të cilës mund t’i qaseni lehtësisht nga telefoni juaj i mençur apo tableti, nëpërmjet internetit. Me një klikim në telefonin tuaj të mençur ose nga tableti, ju mund të transmetoni pamjen në televizorin tuaj, me kualitet të lartë, nëpërmjet ‘casting’. KUGO TV mund të shfrytëzohet nga 4 pajisje në të njëjtën kohë.
Karakteristikat kryesore:
- Shikoni më shumë se 180 kanale të Kujtesa Live
- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarëve në Video Klubin e KUGO
- Shikoni ligat më ekskluzive të sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjës ‘Copa del Rey’, NBA dhe EuroLeague e basketbollit
- Ndëgjoni radiot më të njohura vendore në çdo kohë
Zhvilluar nga: ott.Solutions

Ratings and Reviews

2.4 out of 5
18 Ratings

18 Ratings

Blend Krasniqi ,

Katastrof aplikacion

Shumica e kanaleve nuk punojn, sinjali ne qato qe punojn osht shum i lodht me pengesa qdo 30 sekonda. Me provu me kqyr naj kanal me Chromecast osht tmerr se tnalet qdo 30 sekonda e duhet me lshu aplikacionin e me zgjedh kanalin prap. T7 bon ne GjirafaVideo ktu tdel veq zi pse kan harru me update feedin. Qe sa jom tu prit me bo update me shpres qe pe ndreqin po programerat amater qe i kan punsu se kan njet poget. Big dislike 👎👎👎👎👎👎

g.murati ,

Nuk hapet

Ka disa dite qe provoj me hap aplikacionon nuk punon marree per juve

Information

Seller
Kujtesa NET SH.P.K.
Size
36.8 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like