Screenshots

Description

"Kujdes nga Ekstremizmi, O Biri Im !" është një libër i autorit Dr.Halid Alij, i përkthyer në gjuhën shqipe nga Zejd Haziri. Ky liber është një mësim për te gjithë. Me leximin e tij meson se Islami urdhëron për paqe dhe jo luft, mëson të mbrohesh ekstremizmi, mëson dashurin ndaj fes së vërtet dhe atdheut, dhe shum gjëra të ndryshme qe e mbrojn njeriun nga shkatërrimi i tijë dhe i kësaj bote, qe janë duke ndodhur sot.

What’s New

Version 1.0

This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.

Information

Seller
Emin Emini
Size
15.1 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
© Emin Emini
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like