Screenshots

Description

KUKBUK to wielowymiarowa platforma obejmująca: nowoczesny magazyn kulturalno-kulinarny wydawany w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, zintegrowane kanały social media oraz portal KUKBUK.PL wraz z e-sklepem. Każde ogniwo stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów.

Niezależnie od sześciu numerów regularnych magazynu, w ciągu roku ukazują się również cztery tematyczne wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Zima, KUKBUK Podróże i Dizajn oraz KUKBUK Dzieciaki. Wydawnictwo w swoim portfolio ma również pierwszą książkę – „Sezonówki”, czyli oryginalny przewodnik po porach roku i smakach natury. Jest także organizatorem konkursu KUKBUK Poleca dla lokalnych producentów, rzemieślników oraz właścicieli gospodarstw agroturystycznych.

KUKBUK.PL od marca 2019 r. funkcjonuje w nowej odsłonie. Portal jest tworzony przez dedykowaną mu redakcję oraz grono ekspertów, dziennikarzy i blogerów. Opiera się na idei sezonowości, co oddaje zarówno jego część tekstowa, jak i wizualna. Na stronie znajdują się angażujące i eksperckie treści o jedzeniu, kulturze, trendach, ekologii, zdrowym stylu życia, a także praktyczne przewodniki turystyczne oraz wyselekcjonowane przepisy na każdą porę roku.

KUKBUK przez 8 lat istnienia na rynku zdobył wiele nagród w prestiżowych konkursach, m.in. nagrodę Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej, wyróżnienie w konkursie Polish Graphic Design Awards za projekt magazynu, brązowe i srebrne miecze KTR oraz nagrody Izby Wydawców Prasy – GrandFront. Magazyn „Brief” wyróżnił twórczynie KUKBUK-a obecnością w prestiżowym rankingu „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”. Dostępny jest w ponad 800 punktach sprzedaży w całej Polsce. Dystrybucja odbywa się poprzez wysyłkę bezpośrednią oraz sprzedaż w dobrych salonach prasowych, a także w dizajnerskich sklepach, restauracjach i salonach SPA.

Aplikacja KUKBUK umożliwia zakup:
- bieżących wydań tygodnika Magazyn Bieganie w cenie 13,99 zł
- automatycznie odnawialnej prenumeraty rocznej w cenie od 119,99 zł.

Twoje konto Apple zostanie obciążone kwotą zakupu w momencie jego potwierdzenia.

Zasady działania automatycznie odnawialnej prenumeraty:
– Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery magazynu opublikowane w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie o kolejny okres, równy pierwotnemu zakupowi
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada lub iPhone).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie można zrezygnować z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Więcej szczegółów na temat prenumeraty, zasady użytkowania aplikacji oraz polityka prywatności: http://media.kukbuk.pl/media/attachments/Zasady_uzytkowania_aplikacji___polityka_prywatnosci__Kukbuk.pdf

What’s New

Version 3.7

- drobne usprawnienia

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Kukbuk Sp.z o.o.
Size
7.2 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Prenumerata KUKBUK $31.99
  2. KUKBUK 2-3.2012 $2.99
  3. KUKBUK 4.2013 $2.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like