iPhone Screenshots

Description

Kuryem - Adrese Teslim Teknolojisi

Kuryem, size en yakın motorlu kurye'yi istediğiniz adrese yönlendiren, siparişlerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde belirttiğiniz adrese ulaştıran size özel ve kişisel bir dijital lojistik asistanıdır.

Ev anahtarınızı ofiste mi unuttunuz? Gözlüğünüz arkadaşınızda mı kaldı? Bir yere dosya mı yetiştirmeniz gerekiyor? Bir zarf için oraya kadar kim gidecek mi dediniz? Yoksa çok önemli evrak, paket veya türlü gönderilerinizi taşıyan motor kuryenin nerede olduğunu takip edememenin endişesini mi yaşıyorsunuz? Tam da ihtiyacınız olan şey mobil kurye servisi Kuryem!

Size özel bir asistan gibi çalışan kişiye özel kurye uygulaması Kuryem ile hayatınız kolaylaşacak. Tek yapmanız gereken mobil kurye servisi Kuryem’i kullanarak en yakın mesafedeki motorlu kuryeyi çağırmak.

TAŞIMACILIK ALANINDA SOSYAL BİR İNOVASYON

Günümüz trafik koşulları düşünüldüğü zaman, mega şehirlerde acil evrak, paket ve hususi eşya gönderimi, hem bireysel, hem de kurumsal kullanıcıları zora sokuyor. Motorlu kuryeler trafik sorunundan çok fazla etkilenmese bile, kurye kullanımı, hakkında yeterli bilgiye sahip olunmaması sebebiyle çok yaygın değil.

İstanbul içinde bulunduğunuz yere kolayca kurye çağırmanızı sağlayan, kendisini sadece bir kurye hizmeti değil aynı zamanda taşımacılık alanında sosyal bir inovasyon olarak da tanımlayan, kişiye özel gönderim servisi Kuryem, hayatınızı kolaylaştırarak alışkanlıklarımızı değiştirecek bir girişim.

UYGUN FİYAT

Gücünü teknoloji ve benimsediği yeni nesil taşımacılık anlayışından alan Kuryem’in, bu güçle birlikte elde ettiği verimlilik ve fiyat politikası aynı zamanda son kullanıcından hizmet bedeli talep etmemesine de olanak sağlar. Kuryem size verdiği hizmet karşılığında ekstra bir hizmet ücreti talep etmez.

ÇEVREYE DUYARLI

Kuryem, size en yakın kuryeyi harita üzerinde gösterir. Bu teknolojiyle, motor kuryelerin gittikleri yerlerden boş dönmelerini ve buna bağlı olarak gereksiz yakıt tüketimiyle yarattıkları hava kirliliğini minimize etmek isteyen Kuryem, çevresel sürdürülebilirliği ve verimliliği destekler.

HIZLI ULAŞIM

Kuryem'in en önemli özelliklerinden biri, verilen siparişleri en yakın taşıyıcıların görüntüleyebilmesi ve bu siparişlere anlık olarak cevap verebilmesidir. Buna bağlı olarak gönderiniz hızlıca teslim alınır ve teslim edilir.

7/24 HİZMET

Kuryem’de gönderilerinizi sadece iş saatlerinde değil, günün her saatinde dilediğiniz noktadan aldırabilir ve dilediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Kuryem aynı zamanda hafta sonları da hizmet vermektedir.

KOLAY ÖDEME

Kuryem’de ödemeyi, dilerseniz uygulama üzerinden kredi kartınızla yada her seferinde ödeme yapmak yerine bir seferliğine sisteme para yatırarak bakiyem seçeneğiyle yapabilirsiniz.

KURYE ÇAĞIRMAK ÇOK KOLAY

Kuryem’i telefonunuza indirin ve üye olun. Size en yakın mesafedeki motorlu kuryeyi istediğiniz adrese en hızlı şekilde yönlendirin. Gönderiniz adresinizden teslim alındıktan sonra hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilecek adrese ulaştırılsın. Bu arada gönderinin her aşamasından da haberdar olun.

KURYEM NASIL KULLANILIR?

KURYEM’İ ÇAĞIR

Kuryem’de Kurye Çağır’a tıkladığınızda, size en yakın kurye harita üzerinde işaretlediğiniz veya arama kısmında belirttiğiniz adrese gelmek üzere yola çıkar. Kuryem lokasyon bazlı konum belirleme teknolojisini kullanarak, sizi adres yazma zahmetinden kurtarır.

GÖNDERİ TUTARINI HESAPLA

Kuryem, gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresi, gönderi türünü, yönünü ve gönderim hızını seçtiğinizde saniyeler içerisinde gönderinizin teslimat süresini ve ücretini sizin için hesaplar.

ÖDEMENİ TAMAMLA

Güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapabilir veya bakiyem seçeneğini kullanabilirsiniz. Kuryem’de kredi kartı bilgilerinizi bir kere girmeniz yeterlidir. Bu bilgileriniz 256bit güvenlikli ödeme sistemlerinde tutulmaktadır.

ADRESİNİ KAYDET

Adreslerim menüsünden adreslerini kaydet, hızlıca kurye çağırmaya devam et.

NAKİT ÖDEME

Ödemelerini nakit olarak yap.

What’s New

Version 2.2.8

Çeşitli ekranlardaki tasarım hataları düzeltildi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

o_z_ge ,

Harika Hizmet

Kuryeye ulasildi mi? Adres dogru alindi mi dertlerim sona erdi! Severek kullaniyoruz :)

App Privacy

The developer, Kuryem Teknoloji A.Ş, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like