Zrzuty ekranu

Opis

Włóż angielski do kieszeni i ucz się w tramwaju, w kolejce, na przystanku…
Language for Business to aplikacja do nauki języka angielskiego, w której znajdziesz świetną zawartość w nowoczesnej i wygodnej formie. Aby komunikować się w języku obcym potrzebujesz kilku umiejętności. Znajomość słówek to tylko jeden element i niekoniecznie ten najważniejszy, inne to sposób, w jaki je powiązać w poprawne zdania czyli gramatyka, umiejętność rozumienia tego, co się do ciebie mówi (listening) i to co najważniejsze, czyli umiejętność mówienia z użyciem fraz używanych w codziennych sytuacjach z życia i pracy. Wszystko to znajdziesz w naszym kursie.
Jak to działa?
Aplikacja daje Ci dostęp do kursu na różnych poziomach zaawansowania a po wykonaniu załączonego testu będziesz wiedział, od którego powinieneś rozpocząć.
Kurs podzielony jest na lekcje, w trakcie których nauczysz się tego, co potrzebujesz aby sprawnie posługiwać się angielskim:
- Vocabulary gdzie nauczysz się słówek związanych z tematem lekcji
- Gramatyka przedstawiona w formie wykładu lektora da ci umiejętność powiązania słówek w poprawne zdania
- Listening w trakcie którego będziesz miał okazję posłuchania dialogów i naturalnych wypowiedzi native speaker’ów i nauczenia się, jak je rozumieć
Reading da ci możliwość poszerzenia słownictwa i nauczenia się, jak rozumieć tekst pisany
Skills wyposaży cię w zwroty i wyrażenia potrzebne w najczęściej spotykanych sytuacjach w codziennym życiu i w pracy
Conversation Room da ci okazję mówienia – będziesz mógł nagrać dialog z lektorem a potem odsłuchać i ocenić jak ci poszło.
Swoje postępy możesz obserwować na bieżąco dzięki gromadzonym statystykom a synchronizacja powoduje, że nie ma znaczenia czy uczysz się na telefonie, tablecie czy komputerze – zawsze będziesz miał dostęp do bieżących wyników testów jakie wykonałeś.

Co nowego

Wersja 1.9.56

vocab, listening improvment

Informacje

Sprzedawca
LANGUAGE BUSINESS SP Z O O
Wielkość
88.7 MB
Kategoria
Education
Zgodność

Requires iOS 5.1.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish

Wiek
Rated 4+
Prawa autorskie
© 2014 Language Business Sp. z o.o.
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka