Screenshots

Description

Günümüzde Türkiye arkadaşlık siteleri ücretsiz tanışma programları ile insanlara onlarca uygulama sunadursun Lavinsta ücretsiz arkadaşlık sitesi, tanışma uygulamaları ile sunduğu kaliteli uygulamaları sayesinde diğerleriyle arayı her geçen gün daha da açıyor!

Binlerce bekar aşkını tanışma uygulamamızda arıyor! Sosyal araştırma ve analizlerle tasarlanan akıllı arama ile üyelere, sohbet edip tanışma isteyebilecekleri, şehirleri ve yaşları birbirine en uygun üyeleri öneriyoruz. Akıllı arama algoritması aracılığıyla son derece yüksek seviyede başarı sağlamaktayız.

Burada hesap açarak tüm uygulamaları bedava kullanabilirsiniz.

Kaliteli bir ilişki ve hatta evlilik için profilinizi oluşturmanız yeterlidir. Aykırı sorulara verdiğiniz cevaplar ile bunlara en yakın, size en uyumlu ve anında tanışabileceğiniz üyeleri anasayfanızda gösteririz. En kaliteli Tanışma Siteleri içinde Lavinsta şimdi bedava ! Size en iyi sevgili adayları ile tanıştırma konusunda kolaylık sağlamamızla fark yaratıyoruz.

Gerçek aşk peşindekilerin tercihi en kaliteli evlilik sitesi!

Hangi üyenin profilinizi görebileceğini yalnızca siz belirlersiniz. Özel bilgilerinizi veya fotoğraflarınızı başka bir üyeyle paylaşmak istemezseniz profilinizi görünmez hale getirerek ücretsiz arkadaş bulma programımız üyelerinin -mesajlaştıklarınız hariç- sizi ve paylaşımlarınızı görmesini engellersiniz. Sohbet siteleri arasında en iyi uygulama olan sohbet eklentisi sayesinde iyi bir ilişki kurmak artık çok kolay! Güvenilir editörlerimiz sayesinde, 'sanal alemde biriyle tanışmak mı? Deli miyim ben..' tabularının artık mazide kaldığını anlayacaksınız.

Chat programı ciddi ilişkiler için en uygun site olan Lavinsta'nın ücretsiz mesajlaşma programı ile aşkı burada bulacaksınız!

Tamamen ücretsiz mesajlaşma uygulamaları sunan evlilik siteleri programımızın, diğer flört siteleri ile arasındaki asıl fark, uzun süreli ilişkiler arayan bayan, kızlar ve erkeklerin buluştuğu güvenli bir flört sitesi olmasıdır. Flört tanışma ve sohbet veya aşk arayan kişilerin kullandıklarının tersine Türkiye'de kaliteli sohbet, aşk ya da evlilik arayan kişiler Lavinsta chat programı ve ücretsiz sohbet uygulaması kullanmakta, bizlere güvenmektedirler.

Klasik flört siteleri bekar bayanlar ve erkekleri hep aynı sorunlarla baş başa bırakmaktadır. Sevgili arayan bayanlar ve erkekleri bu tanışma stresinden kurtarır. Yozlaşmış sorular yerine kişinin karakteri hakkında bir çok detay sunan aykırı soruların cevapları, siz daha arkadaşınız ile tanışmadan onunla ile ilgili detaylı bir görüş oluşturmanıza olanak verir. Ayrıca sohbet programları içindeki mesajlaşma uygulamaları ile birileriyle ile tanışmak daha sağlıklı gelişir. Diğer uygulamalar ile didişmeden bu tanışma uygulaması ile özgürce muhabbet edebilirsiniz!..

Türkiye'nin en iyi evlilik sitesi Lavinsta, her an cebinde. Arkadaş bul, sevgili bul ücretsiz konuş, paylaş yorum yap!

Bizi sosyal medyadan takip edin!

https://www.facebook.com/lavinstacom/
https://www.instagram.com/lavinsta_arkadaslik_sitesi/

Information

Seller
serkan karakus
Size
15.7 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. 100 LaviKredi $2.99
  2. 1 Aylık Gold Üyelik Paketi $5.99
  3. 6 Aylık Gold Üyelik Paketi $12.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like