iPhone Screenshots

Description

Linda Gaz A.Ş, Linde PRODOC mobil uygulaması ile tüm müşterilerine aşağıda belirtilen faydalı araçları kullanımına sunmaktadır.
Size en yakın Linde Gaz A.Ş dağıtım noktasına ait adrese ulaşabilir ve harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.
Uygulama ile Linde Gaz A.Ş ‘ye istek ve taleplerinzi ile ilgili mesaj gönderebilir, güncel yeni ürünlerle ilgili haber ve bilgilendirmeleri alabilirsiniz.
Ürün bilgileri:
Ürün ve ambalaj bilgilerini içeren ürün teknik spsifikasyonunu,ambalaj üzerindeki kare kodu okutarak mobil telefonunuzda görüntüleyebilir ve/veya dosya olarak indirebilirsiniz.
Linde Gaz A.Ş tarfından satışı yapılan ürünlere ait Linde Gaz A.Ş. tarfıdan garanti edilen ürün speklerini içeren Ürün uygunluk sertifikasılaranı ambalaj üzerindeki kare kodu okutarak mobil telefonunuzda görüntüleyebilir ve/veya dosya olarak indirebilirsiniz.
Kullanıcı Klavuzu:
Tüplü ürünlere ait depolama ve taşıma işlemlerinin emniyetli yapılabilmesi için gerekli emniyet kurallarının anlatıldığı dökümana, ambalaj üzerindeki kare kodu okutarak mobil telefonunuzda görüntüleyebilir ve/veya dosya olarak indirebilirsiniz.

Ambalaj imalat ve peryodik test raporu:
Linde Gaz A.Ş. tarafından satışı yapılan ve bu uygulama kapsamında olan ürünlerin ambalalarına ait müşteriler tarafından sahalarında kullanımda olan ve depolanan tüplü ürünlerin ambalajlarına ait imalat ve peryodik test raporu dökümanına, ambalaj üzerindeki kare kodu okutulması akabinde Linde Gaz A.Ş nin müşterilerine sağlanan “Kullanıcı adı ve Parola” ile erişerek mobil telefonunuzda görüntüleyebilir ve/veya dosya olarak indirebilirsiniz.

Information

Seller
LINDE GAZ ANONIM SIRKETI
Size
100 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like