LocumNet Online 4+

M2Dev sp.j.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Profesjonalna platforma dla dynamicznych agentów nieruchomości

Mobilność i efektywność w jednym

LocumNet Mobile, zintegrowane z systemem LocumNet Online, to nowatorska aplikacja zaprojektowana specjalnie dla agentów nieruchomości, którzy pragną efektywnie zarządzać swoimi ofertami zarówno w biurze, jak i w terenie. Wykorzystując możliwości smartfonów i tabletów, aplikacja umożliwia tworzenie szczegółowych i atrakcyjnych prezentacji nieruchomości bezpośrednio podczas oględzin, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy i lepsze zarządzanie czasem.

Zarządzanie ofertami na najwyższym poziomie

Dzięki LocumNet Mobile uzyskasz dostęp do pełnej bazy danych ofert nieruchomości w Twoim biurze, co pozwala na ich bieżącą edycję i aktualizację kluczowych informacji oraz zdjęć bezpośrednio z poziomu aplikacji dla ofert roboczych. Ta funkcja umożliwia agentom nieruchomości szybką reakcję na zmiany i aktualizowanie ofert jeszcze przed ich finalizacją, co jest kluczowe w dynamicznych warunkach rynku nieruchomości.

Zwiększona oferta dzięki LocumNet MLS

Zaawansowana przeglądarka nieruchomości w sieci LocumNet MLS otwiera przed Tobą i Twoimi klientami drzwi do szerszego rynku, umożliwiając prezentowanie ofert ponad standardowe zasoby biura. Ta funkcja pozwala zaoferować klientom unikalne i bardziej zróżnicowane opcje, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność Twojej oferty.

Komunikacja i organizacja bez ograniczeń

LocumNet Mobile zapewnia bezproblemowy kontakt z menedżerami ofert w innych oddziałach sieci, co jest nieocenione przy koordynacji między biurami. Aplikacja ułatwia także bezpośrednią komunikację z właścicielami nieruchomości, co jest istotne dla szybkiego rozwiązywania wszelkich spraw. Intuicyjna wyszukiwarka oraz funkcja koszyka ofert to narzędzia, które znacznie upraszczają codzienną organizację pracy.

Rozpocznij swoją przygodę z LocumNet Mobile

Zachęcamy do rejestracji w systemie LocumNet Online poprzez stronę: https://www.locumnet.pl/rejestracja/. Poznaj pełnię możliwości oferowanych przez naszą aplikację i zacznij korzystać z nowoczesnych rozwiązań już dzisiaj. 

Szczegółowe informacje i wsparcie znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.locumnet.pl/.

What’s New

Version 1.3

Dodano przycisk umożliwiający kontakt z właścicielem oferty własnej lub MLS.

App Privacy

The developer, M2Dev sp.j., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Słowo Boże
Lifestyle
English is OK
Education
Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu
Books
Leksyka.pl Angielsko Polski
Reference
Biała lista podatników VAT
Business
Słownik Hiszpańsko Polski
Reference

You Might Also Like

BS Leśniowice - Nasz Bank
Finance
PolCard Pay
Finance
ASARI CRM
Business
PRiMAgo! LTE
Productivity
Resi4Rent Strefa Klienta
Business
EBOK Aquanet S.A.
Business