Screenshots

Description

Náruživí hráči, náhodní návštěvníci, děti i dospělí, vítejte ve hře, kterou pro Vás připravil Jihomoravský kraj! Pokud rádi cestujete, luštíte šifry či křížovky nebo si rádi jen tak hrajete a dozvídáte se nové věci, přidejte se k nám. Nabízíme Vám malou seznamku s osobnostmi našeho kraje formou textů a video nebo audio záznamů. Přitom si můžete ještě zahrát dlouhodobější Velkou hru s tajenkou, Velkou desítku nebo podniknout i jednorázové zábavné aktivity. Zvítězit můžete všichni a odměna Vás nemine!

Eager players, visitors children and adults, you are all welcome to play a game that was prepared for you by South Moravian Regional Authority. If you like to travel, solve puzzles or like to play an learn new things please accept our invitation and join us. We offer you to meet great men and women of our region in a form of written word, video or audio tracks. You can take part of a larger game with a puzzle or just take one time short trips with fun activities. You all can win and be rewarded!

What’s New

Version 1.6

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Update for new year.

App Privacy

The developer, We Refactor IT, Inc., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like