Screenshots

Description

Vazhdim i lojës me fjalë më me varësi dhe sfiduese deri tani!

** 10.000.000 lojtarë të regjistruar në gjithë botën **
** Konkuroni në linjë me mijëra lojtarë**

* Garë me shumë Lojtarë në Linjë
* Lojëra Unike Cdo Raund
* 4 Mënyra të Ndryshme Loje
* Sistem me Nivele dhe Klasifikime
* Kartë Pikësh Personale
... dhe shumë më tepër!

Loja është e lehtë: Vetë terhiqni gishtin mbi gërmat e tabelës dhe lidhini për të krijuar fjalë. Gjeni sa më shumë të jetë e mundur nga fjalët e fshehura brenda kohës.

Konkuroni me mijëra lojtarë në kohë reale.

What’s New

Version 1.99.0

- Rregullime difektesh të vogla
- Performancë e përmiresuar në tërësi

Information

Seller
KYB BILGI ILETISIM LIMITED SIRKETI
Size
62.1 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Fugo
Price
Free
In-App Purchases
  1. 500 GEM $3.99

Supports

  • Game Center

    Challenge friends and check leaderboards and achievements.

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like