Loloki 4+

Krzysztof Jagodzinski

Designed for iPad

    • 1.0 • 2 Ratings
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Loloki - Biblioteka mądrych dzieci! To bezpieczne miejsce dla młodych czytelników, gdzie znajdą ponad 200 bogato ilustrowanych audiobooków z wyświetlanym tekstem. Publikacje podzielone są na 32 kategorie, takie jak: Bajki i baśnie, Przygodowe, Fantastyka, Podróże, Wiedza, Historyczne, Jak to jest zrobione?, Przyroda, O zwierzętach, Rymowanki, Kultura i sztuka, Na dobranoc i tym podobne. Każdy młody czytelnik może odnaleźć tu swoje ulubione tematy i poznać wiele nowych; poszerzyć wiedzę ogólną, powtórzyć materiał do klasówki, a potem puścić wodze wyobraźni, przeżywając przygody z bohaterami bajkowych opowieści. Liczba dostępnych książek stale rośnie, w ilości około 10 nowych publikacji na miesiąc.

Każda książka zawiera ilustracje lub fotografie, profesjonalne nagranie lektorskie i tekst, wyświetlony czytelną czcionką. Część publikacji wzbogacona jest o udźwiękowienie i muzykę, stworzoną na potrzeby konkretnej książki. Na jedną ilustrację przypadają 2-4 zdania tekstu, co sprawia, że częstotliwość zmiany stron jest wysoka - pomaga to dziecku pozostać skupionym i podtrzymuje jego zainteresowanie do samego końca książki.

Dostępne są dwa typy zakupu abonamentu, dające dostęp do wszystkich książek Biblioteki Loloki:
1) Miesięczny, kwartalny i półroczny abonament
2) Subskrypcja samoodnawialna

Regulamin: http://loloki.pl/regulamin

The Loloki - Smart Children's Library is a safe place for kids, where they can find more than 200 richly illustrated audio books with readable text displayed. All of the publications are divided into 32 categories, including: Fairy tales, Adventures, Fantasy, Travel, Knowledge, Historical, How it's made?, Nature, Rhymes, Culture and art, Lullabies, Inventions and so on. Every young reader can find his favorite subjects and get to know many new; exceed general knowledge and give free rein to his imagination. The number of Loloki's Library books is constantly growing, about 10 new publications per month.

Every book contains illustrations or photos, professional recordings of a lector's reading, and text, presented with readable font. Some of publications are enriched with music and sounding, created from scratch for each book. The frequency of page-turning is very high - 2-4 sentences for each page / each illustration, which helps young readers to stay focused and distinguishes the Loloki Library from any other e-book / audio-book libraries.

There are two types of purchases available, that give access to the whole library.
1) Consumable monthly subscription
2) Auto-renewing subscriptions which basically does the same but renews on a weekly basis

Terms of Use: http://loloki.pl/regulamin

What’s New

Version 1.2.0

Aktualizacja dla iPhone X

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Asia Si ,

Świetny pomysł

Bardzo się ucieszyłam widząc waszą aplikacje, bo to jest to czego już od dawna szukałam. Zgadzam się jednak z przedmówczynią, apka od technicznej strony wymaga wielu ulepszeń. Książki się ucinają, albo aplikacja się totalnie wyłącza. Próbowałam kilka razy przeinstalować, ale za każdym razem pojawiają się te same błędy i w sumie okazuje się bezużyteczna, byliśmy w stanie przesłuchać może pięć książek. Proszę naprawcie ją, bo jest duże zainteresowanie!

Domi130 ,

Koszmarna aplikacja

Świetny pomysł i bardzo bym chciała z tego skorzystać, jednak aplikacja jest do kitu. Ciagle się wyłącza i jak robię wpłatę i napisane jest ze mam dostęp do biblioteki, dalej nie mogę odtworzyć tych książek, które nie są darmowe.

App Privacy

The developer, Krzysztof Jagodzinski, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Books
Books
Books
Books
Books
Books