Screenshots

Description

Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samej gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jej terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w gminie.

Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Lubawie chcą mieć pełną informację o gminie w zasięgu ręki. Czy wiesz, że Lubawa należy do Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia „Cittaslow”? Pobierz aplikację i dowiedz się więcej.

What’s New

Version 1.6

Dostosowano do nowszych wersji systemu

App Privacy

The developer, WM.pl, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Edytor Sp. z o.o.
Size
23.6 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like