Screenshots

Description

Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samej gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jej terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w gminie.

Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Lubawie chcą mieć pełną informację o gminie w zasięgu ręki. Czy wiesz, że Lubawa należy do Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia „Cittaslow”? Pobierz aplikację i dowiedz się więcej.

What’s New

Version 1.6

Dostosowano do nowszych wersji systemu

Information

Seller
Edytor Sp. z o.o.
Size
23.6 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like