Screenshots

Description

LVM GEO ir AS „Latvijas valsts meži” (LVM) izstrādāta lietotne, kurā vienkopus ir pieejams visplašākais karšu un datu slāņu klāsts.

Mežsaimniecisko darbu veicējiem lietotne ļauj saņemt darba uzdevumus un ar tiem saistīto ģeotelpisko informāciju.

Tiešsaistes režīmā lietotnē pieejama LVM meža karte, ortofoto karte, ortofoto karte infrasarkanajā spektrā, JS Baltija karte, OpenStreetMap karte, zemes virsmas modelis, virsmas modelis, zemes slīpuma modelis, veģetācijas vainagu modelis, veģetācijas biezības modelis, ESRI satelītkarte, LĢIA Topo karte 1:50 000 kā arī meža īpašnieku dati, VZD kadastrs, ZMNĪ meliorācijas kadastrs, LAD lauku reģistrs, DAP vides aizsardzības teritorijas un augstumlīknes.

Lejupielādei ir pieejama LVM meža karte 1:150 000, 1:75 000 un 1:35 000 mērogos visai Latvijas teritorijai un 1:20 000 un 1:10 000 mērogā ekrānā redzamajam apgabalam, kā arī automātiski tiek lejupielādēti LVM tūrisma vietu dati izmantošanai bezsaistē.

LVM meža kartē ar dažādām krāsām ir izcelti dažādu meža apsaimniekotāju īpašumā un valdījumā esošie meža nogabali.

What’s New

Version 2.19.2

Lai ērtāk izmantotu iespēju importēt lietotnē KMZ, KML un GPX failus, tos ir iespējams izveidot ar vietnē https://lvmgeo.lvm.lv pieejamiem rīkiem.
Meklēšanas sadaļā pievienota iespēja meklēt adreses no adrešu reģistra
Līdzās citām koordinātu sistēmām pievienota MGRS (militārā) koordinātu sistēma (meklēšana, konvertēšana un dalīšanās ar atrašanās vietu), tā pieslēdzama/atslēdzama konfigurācijas sadaļā
Veikti labojumi darba uzdevumu attēlošanas funkcionalitātē

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Ratings

1 Ratings

App Privacy

The developer, ASLVM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like