Mój Farmaceuta Dr.Max 12+

Dr.Max Sp. z o. o.

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Mój Farmaceuta Dr.Max to bezpłatna aplikacja - nowa forma świadczenia usług opieki farmaceutycznej. Aplikacja nie tylko zapewni Ci stały dostęp do bazy leków, możliwość prowadzenia mobilnej apteczki i ustawienia automatycznych przypomnień o konieczności zażycia leków, ale przede wszystkim pozwoli Ci na stały kontakt z farmaceutą. Dzięki naszej aplikacji już zawsze będziesz miał pod kontrolą zdrowie swoje i Twoich najbliższych.

Poznaj najważniejsze funkcje aplikacji:
- Stały dostęp do bazy leków – Znajdziesz w niej aktualne wersje ulotek, informacje o dawkowaniu leków, składzie i reakcjach niepożądanych.
- Ustawianie przypomnień o zażyciu leków - Automatyczne powiadomienia przypominające o konieczności zażycia przyjmowanych leków ułatwią Ci kontrolowanie stanu swojego zdrowia i Twoich najbliższych.
- Wirtualną apteczkę dla całej rodziny - Możliwość dodania kilku profili wraz z informacją o chorobach, na które cierpią poszczególne osoby i przyporządkowaniu im odpowiednich leków oraz uzupełnienie informacji o dawkowaniu, okresie zażywania, terminie ważności, a także o tym, czy opakowanie zostało już otwarte. Dodatkowa funkcja skanowania leków posiadanych w domowej apteczce ułatwia zarządzanie lekami z poziomu aplikacji.
- Wsparcie farmaceuty w Twojej terapii – Podczas zakupu farmaceuta może wprowadzić do Twojej aplikacji indywidualne notatki dotyczące przyjmowanych leków. Dodatkowo, o ile wyrazisz na to zgodę, farmaceuta będzie miał wgląd do Twojej historii zakupów, co pozwoli mu na dopasowanie pełnej i bezpiecznej terapii.
- Porady farmaceutyczne bez konieczności wychodzenia z domu - Dzięki funkcji czatu z farmaceutą w każdej chwili będziesz mógł upewnić się, czy przyjmujesz odpowiednią ilość tabletek lub skonsultować wybór leku do aktualnej potrzeby.
- Dostęp do historii zakupionych leków - Dzięki aplikacji łatwiej będzie Ci omówić stan zdrowia z lekarzem lub farmaceutą i już nigdy nie zapomnisz nazwy zażywanych leków.
- Wyszukiwanie najbliższych aptek - Z poziomu aplikacji błyskawicznie znajdziesz najbliższe aptek i wraz z informacjami o ich godzinach otwarcia i numerem kontaktowym.

Dbaj o swoje zdrowie na MAXa! Pobierz i zainstaluj aplikację Mój Farmaceuta – Dr.Max już dziś!

What’s New

Version 1.23.2

Poprawa stabilności i bezpieczeństwa danych.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Dr.Max Sp. z o. o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness