Müzik Habercisi 4+

Michael Kuyucu

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Türkiye’nin en eski ve en güncel dijital müzik haber platformu olan ve 2000 yılının Şubat ayında önce Michelshow.com adıyla açılan ve 2015 yılında www.muzikhabercisi.com adı ve yenilenen stratejisi ile çalışmalarına devam eden, müzik dünyasının en eski müzik haber portalının dijital mobil uygulaması.

Müzik Habercisi Uygulamasında Müzik Habercisi radyo ve televizyonlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan editörün seçtiği özel radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınlarını takip edebilir, podcastler dinleyebilirsiniz.

Michael Kuyucu tarafından hazırlanan müzik sektörü ile ilgili güncel eleştiriler ve müzik tarihini içeren videocast ve podcastlerin yanı sıra sevilen yorumcuların akustik performanslarını bu uygulamadan dinleyebilirsiniz.

“Radyo Müzik Habercisi” , “Radyo Müzik Habercisi Nostalji” , “Akustik Fm” ve “Akustik TV”nin canlı yayınlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan müzik ve sanat içerikli radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınları MüzikHabercisiApp’ta.

2000 Yılından bugüne kadar Türkiye müzik endüstrisinde olup biten her şey bu platformda.
www.muzikhabercisi.com

What’s New

Version 3.0

New Radio Station - Müzik Habercisi

App Privacy

The developer, Michael Kuyucu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Music
Music
Music
Music
Music
Music