Ekran Görüntüleri

Açıklama

M15, Orallar Grup Şirketleri bünyesinde 2014 yılında Burdur Gölhisar’da kurulmuş bir hazır giyim markasıdır.

M15, Orallar Grup Şirketleri bünyesinde 2014 yılında Burdur Gölhisar’da kurulmuş bir hazır giyim markasıdır. İnşaat, hazır beton, hazır giyim, restorasyon, ithalat/ihracat alanlarında faaliyet gösteren Orallar Grup Şirketleri, bölgenin %100 yerli sermayeli en güçlü ticari kuruluşudur.

M15, ilk mağazasını 1500 m2 kapalı alan ile Burdur’un en büyük hazır giyim mağazası olarak Gölhisar’da açmıştır. Bir sonraki yatırımını Acıpayam ilçesine yapan M15, 500 m2 kapalı alana sahip ikinci mağazasını açmıştır.

Bir çok ulusal markayı bir araya getiren ürün yelpazesi ve seçilmiş 16 tecrübeli personeli ile sadece bulunduğu ilçe değil bölgeye hitap eden bir marka haline gelmiştir.

Çağın gereksinimlerine ve yeniliklerine hızlı adapte olan marka, kurulduğu yıl olan 2014 e-ticaret alt yapısını da oluşturmuş ve m15.com.tr web sitesinden ulusal çapta hizmet veren hazır giyim markaları arasına katılmıştır.

Uygulama Gizliliği

Faprika Yazilim adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz