Zrzuty ekranu

Opis

Mappka to połączenie mapy naściennej i aplikacji rozszerzonej rzeczywistości - skanując mapę aplikacją oglądasz miejsca w 3D, odkrywasz ciekawostki i przeglądasz kolekcje zdjęć. To nowe podejście do odkrywania fascynującej wiedzy o naszym świecie.

Nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez zabawę i zaangażowanie. Dziecko szybciej przyswaja informacje, kiedy nie wie, że się uczy. Interaktywna forma Mappki to sposób na przekazanie wiedzy w najbardziej efektywny sposób. Tak by Twoje dziecko zapamiętało więcej.

--
Bogata kolekcja miejsc i ciekawostek

Na dużych i małych odkrywców czeka ponad 20 interesujących miejsc z całego świata. Od starożytnych, takich jak posągi Moai czy ruiny Petry w Jordanii, do współczesnych, jak Opera w Sydney. Każde miejsce to zbiór interesujących ciekawostek i zdjęć. To również modele 3D, które możesz przeglądać, obracać, przybliżać i oddalać.

Chcemy by Mappka inspirowała do dalszego odkrywania świata. Pisząc o miejscach staraliśmy się więc by nie były to tylko suche fakty, ale też zbiór interesujących ciekawostek związanych z danych miejscem i jego otoczeniem, kulturą, historią. Interesuje nas człowiek i przyroda. Podróż do Opery Sydney będzie też opowieścią o jednej z najbardziej znanych plaż świata - Bondi, o Wielkiej Rafie Koralowej, o Górze Kościuszki i ogólnie o tym jak się żyje w Australii. O samej Operze też dowiemy się ciekawych rzeczy - że łącznie budowało ją blisko 10000 robotników, albo że na jej powierzchni zmieści się 8 jumbo-jetów.

--
Sprawdź się w quizach

Po zapoznaniu się z ciekawostkami czas sprawdzić swoją wiedzę w jednym z quizów tematycznych. "Dookoła świata w 7 pytań", "Symbole narodowe" czy "Ikony architektury" to tylko niektóre. Zaznaczaj odpowiedzi w klasycznych quizach lub wskazuj odpowiedzi na mapie w quizach opartych o rozszerzoną rzeczywistość.

--
Na koniec - coś dla najmłodszych

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że czasami nic nie zastąpi popularnych puzzli. Zwłaszcza wśród młodszych dzieci. A więc bierzmy zdjęcia z naszej kolekcji miejsc i do dzieła!

Co nowego

Wersja 1.05

Added english language

Informacje

Seller
Lukasz Lipka
Wielkość
279 MB
Kategoria
Education
Zgodność

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English

Wiek
Rated 4+
Prawa autorskie
© Altrex International Sp. z o.o.
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka